"tonight is the night!" -dexter

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > The flash (belki spoiler olur)

yeni konu aç The flash (belki spoiler olur)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

herkez bişey diyo biri zoom eobord thawne (yanlış yazdım biliyorum) biri diyo cobalt blue eddie :D biri diyo wells the flashın gelecekteki hali :D

Beyler söylenilenlere kulak asalım
1. paralel evren yani diğer evrendeki Barry allen Flash değil
1. Zoom (reserve-flash) Eobard Thawne olacak Wells değil
öyleyse diğer paralel evrendeki Wells iyi bir karakter yani hiçbir zaman Thawne onun kılığına girmediği için onu öldürmediği için hayallerini yerine getirebilen bir Wells var karşımızda .
Zaten çizgi romanda 12 ayrı patlama oluyor ve bunlardan ayrı ayrı Flash'lar ortaya çıkıyor.
Bunlardan en hızlı bizim Flash yani Barry Allen, en sonunda speed forcu kullanarak bütün Flash'ları öldürüyor ve en yüksek hızına ulaştığında bir enerji yıldırımına dönüşüyor.
Ve Flash'ı Flash yapan yıldırım olarak Barry Allen kendi üzerine düşüp kısır Döngüyü başlatıyor.
Ama dizinin tam anlamıyla çizgi romana göre gitmediğinide hatırlatmak isterim

Ama bu sefer eddie de olabilir :D

Black Flash'ı tek şekilde biliyorum Black Lantern Corps yüzüğü sayesinde black Flash ortaya çıkıyor ama çizgi romanlarda bununla ilgili sayılar var ben okumadım malesef :D

black flashla barry allen arkadaş olsunlar ya :D

:D sanırım black flash Barry'nin siyah güç yüzüğünü takan hali dizide gördüğümüz black Flash ile benim bahsettiğim Black flash farklı :)

Beyler şimdi mantıklık düşününürsek Zoom eddie çünkü samanyolu açıldığında yani (revese-flash ın kendi zamanına gidecek olan geçit) o açıldığında eddie de o geçitin içinden girdi zoom wells olabilir ama beyler diğer dünyadan gelen Flash yani Jay mı neydi adı hatılamadım :D o hızını geri kazanır ve Zoom u beraber yenerler

Arkadaşlar şöyle anlatim bence dedikleri gibi iki evren var hatta daha fazla ama biz bu iki evrene bakalım şimdi barry ve arkadaşları 1. evrende Jay Garrick'in geldiği evren ise 2.evren. Şimdi evren 1 de olan kişi aynı zamanda 2.evrende de var. Atom smasher ile sandman bunun örneği şimdi Zoom(Hunter Zolomon)'un kim olduğu şüpheli Eddie de olabilir Harrison Wells'de ayrıca Flashların hızlarını vermek gibi bir yeteneği var bunu Jay Garrick daha biliyor. Belki zamanla hızını Barry'den veya Kid Flashtanda alabilir. Şimdilik durumlar bunlar bakalım zamanla görücez...

bence de barry allen onun orada hızlı omadığını kim söyledi

Beyler benim okuduğuma göre çizgi romanı tamamiyle bitiren biri flashın sonunu söylüyor ÇOK AĞIR SPOİLER ÖYLE BÖYLE DEĞİL ÖBÜR SEZONLARIN HEPSİNİ KAPSIYOR
1.Eddie kardeş olayın kısır döngüsü yani adam kendini öldürmeseydi wells yok olmayacaktı kara delik oluşmayacaktı jay ve zoom çıkamayacaktı roony miydi neydi o ölmeyecekti flashla iris evlenecekti falan vs. gibi yani tüm sezon bu eddie'nin ölmesini engellerse kısır döngü bitecek flashlar kazanıcak ama her şey eddie'de bitiyor diye biliyorum.
Teşekkürler.
Demiştim ağır spoiler diye inanmadınız (belkide inandınız.)

herhalde Jay Garick hızını daha sonradan kazanacak Barry ile o birlik olacak ve başka evrendeki flashlardan yardım isteyecekler Wely falan işte daha sonra hepsi bir olup Zoom (Harison Weels) i yenecekler sonra hepsi kendi evrenlerine geri dönecekler Flash ve Arrow Batman,Süperman vb Dc karakterleriyle tanışırlar sonra Justice League kurulur ve Flash dizisi biter yeni bir dizi yada film serisi başlar adıda Justice League olur.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık