"birinin hayatına öylece girip, onlar için değerli bir hale gelip, sonra da çekip gidemezsin öylece." -the walking dead

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > The Flash dizisinin yaratabilecği paradoks hakkında fikirler

yeni konu aç The Flash dizisinin yaratabilecği paradoks hakkında fikirler

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şimdi Flash geçmişe gitti geldi ve karadelik açıldı. Bu durumda dünya tehlikedeyse Starling City'i de etkilemez mi ya da Oliver da tehlike altında değil mi? Ayrıca eğer Flash yine zamanı değiştirirse Arrow dizisiyle Flash dizisi arasında zaman karmaşası olabilir. Mesela eğer Flash annesini kurtarıp tüm zamanı değiştirseydi Arrow'daki tüm zaman da değişebilirdi. Bu konu hakkında fikirleriniz.

Beyin.dll bulunamadı :D

beyin.dll bulunamadı derken ? flash paradox adlı olayı bilmiyorsan millete laf atma bari.

Burada millete laf atmıyorum kendim hakkımda konuşuyorum problemin ne senin?

başlık sahibine yazdığını düşünmüştüm problem falan yok.

Merak etmeyin böyle mükemmel dizileri yapanların bunada bi çözümü vardır heralde :) Run barry RUNN :)

kardes ılk sorunun cevabı sey olabılır: sımdı adamlar koca dızıde dunyanın sonunu getırecek degıl yanı o sadece starlıng cıtyı deıl tum dunyayı yutacak bu yuzden devamını getırmemıslerdır yanı anlıcagın barry karadelıgı durdurur sonra falan fılan dıe yenı bısıler cıkartırlar 2. olarak dedıgınde haklısın eger barry olayı deıstırmeseydı olıver olmustu cunku 2. sezonda barry olıverın hayatını fare zehrıylemı ne kurtarmıstı :D

Flashpoint Paradise okuyun tum sorularinizin cevabi orda. Eger annesini kurtarirsa Flash diye biri hic varolmuyor ve dunyada savas oluyor. Diger herolarda bundan etkileniyorlar mesela Batman kotulerin tarafinda yer aliyor..

Dr Paradox değil olayların karışması vs m(_ _)m

FTabiki bütün geçmiş değişir fakat Flashpoint Paradox'a girerlerse çıkamayacaklarından dolayı dizi yapımcıları o olaya hiç bulaşmamış. Hatta dizide bile yaşlı Barry, bizim genç olana resmen ''Baba karışma sen gözünü seveyim bozma her şeyi'' ifadesiyle yapma diyor.

şimdi benim anladığım dr wells hiç var olmamış oluyor ve wells'in yaptığı şeyler var olmamış olacak. barry farklı bir şekilde flash olmak zorunda. bu olayda bütün dünyayı etkilecek büyüklükte bir şey. arrow'da bir şey olamamış gibi devam ederlerse saçma olur.

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık