"suya dinamit atana kadar balık tutmaya devam edebilirsin." -the big bang theory

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > The Flash hakkında bilmeniz gerekenler

yeni konu aç The Flash hakkında bilmeniz gerekenler

Evet az önce 9. bölümü izledim ve bir çok arkaşımın kafasında bazı karakterler ile ilgili sorusu var. Bunları elimden geldiğince yanıtlamak isterim hatam varsa düzeltmenizi isterim elbette.

BAZILARINIZ BU BİLĞİLERİ SPOİLER OLARAK GÖRE BİLİR BU YÜZDEN SİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM.

İlk olarak Zoom'un gerçek kimliği Hunter Zolomondur.

İkinci olarak wally west bir speedsterdir. ancak bu everende dizinin evreninde speedster olup olmadıgını bılmıyorum. Wally West 2. Flash olan Barry Allenin yardımcısı gibi bir roldedir kid-flash olarak bilinir. ancak bir gün bir boyut kapısını kapatmak için flash'a yardım ederken speedforce x e hapsolur. Bu boyuttan çıktığında diğer flashlardan daha hızlı ve daha güçlü olur. Hatta o kadar hızlıdır ki bir keresinde ışık hızını aşıp zamanda yolculuk ettiğinde barry allene çarpan yıldırım olmuştur.

üçüncü olarak Speed Force X bu bütün speedsterlerın gücünü aldığı bir boyuttur.Kimse kolay kolay bu boyutu anlıyamaz. Ayrıca bu boyut sayesinde speedsterlar yaşlanmaz hatta ölümsüz olarabilirler. Bu yaşlanmama olaylarından speedsterlerın yanındakilerde etkilenir örnek verecek olursak Iris West gibi.

Dördünc olarak 1 den fazla flash vardır sizinde bildiğiniz gibi ilk flash Jay Garrick'tir ikinci Barry Allen üçüncü Wally West'tir ancak dizide Wallynin hızının olup olmıyacagını henüz kestiremiyorum.

Beşinci olarak Zoom karakteri yani reverse flash içinde birden fazlalık durumu vardır. İlki suanki dizide gördümüz Zoom ikincisi ise Bir önceki reverse flashtır diğer adı ile Professor Zoom.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar sorunuz olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım ayrıca bir hatam varsa düzeltmenizi bekliyorum iyi eğlenceler.

Helal lan sana

Zoom'un bu kadar güçlü olmasının sebebi ne? Yani diğer flashlara göre.

Zoom güçlü olmasının sebebi şuan jay garrick in gücünü almasıdır eart 2 de güçlü olma sebebi jayin ondan korkması ve gelişmememi güçlenememesi

onun sspeed forcesi deişik onunki negatif spped force

Ayrıca bildiğim kadarıyla speedstarlar birbirinin gücünü emebiliyor zoomun bunu fark etmesi sonucu jayden güçlerini alıyor tabiki bu benim tahminim dc nin sitesinde neden güçlü olduguyla ilgili net bir bilgi yok varsa baskası yazarsa sevinirim

@Arrow259 evet şuan daha detaylı bir araştırma yaptım Zoom karakteri hızlı haraket etmesinin yanı sıra etrafınındakinin zamanın hızını ayarlıya biliyor böylece diğer speedsterlardan güçlü hale geliyor mesela kendisi için zamanı hızlandırıp diğerleri için yavaşlattıgı için bu kadar güçlü

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık