"Biz ikimiz ayrı ayrı çok güzel şiirleriz fakat bir araya geldiğimizde bir devrik cümleden ileri gidemiyoruz" - Leyla ile Mecnun

The Flash tartışma forumu

yeni konu aç The Flash'S

Merhaba arkadaşlar diziyi izlediğimden beri beynim çılgın atıyor... Çizgi romanlar hakkında bir sürü araştırma yaptım orda bile kimin kim olduğunu karıştırdım... Allahını seven Flashı mantık çerçevesinde açıklasın....

Flash Barry Allen annesini öldüren Reverse Flash(Ters Flash) ama onu varoluştan silmişti bu dünyada ancak başka zamandan geldi ve kendi zamanına yolladılar.Zoom ise gediklerle alakalı dünya 2'deki Flash ve çok hızlı şuanki düşman Zoom

Yani Kısaca

Flash=Barry Allen
Reverse Flash= Eobard muydu neydi hatırlamıyorum(öldü,diğeri ise kendi zamanına yollandı.)
Zoom=Dünya 1 ile Dünya 2 arasındaki gediklerden geçerek Flash'ı öldürmeye çalışan Meta İnsan.

teşekkürler ama merak ettiğim zoomun kim olduğu wallynin kid flash olup olmadığı hunter zolomon falan :(

Zoom un kimligi daha dizide aciklanmadi
Wally'i artik dizi senaristlerinin takdirine kalmis umarim olur kid flash
Hunter Zolomon da Jay Garrick'in earth 1 deki ikizi.

Comic lere bakarsan aklinin karismasi normal zira orada cok farkli hikayeleri var ayni karakterin.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bir diğer konuya da yazmıştım buraya da yazayım.

İlk koşucu, yani ilk Flash = Jay Garrick. Ancak dizide bir diğer evrenden gelen Flash.

Orijinal The Flash = Barry Allen.

Wally West, Kid Flash oluyor. Barry Allen'dan sonra The Flash Wally West oluyor.

Bart Allen var, Barry'nin torunu. O da daha sonralarında Kid Flash oluyor.

Hunter Zolomon da çizgiromanlara göre Zoom'un adı. Dizi ile Çizgiroman bağlı kalırsa dizide Jay Garrick'in Dünya-1'deki hali Hunter, Zoom yani. Şaşırtma da yapabilirler ama.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık