"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > The Flash S3 Incelemesi.

yeni konu aç The Flash S3 Incelemesi.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Dizinin her bölümde bir süper kahraman gücüne sahip karakterleri haklamasını geçersek,dizi gerçekten çıkmazın içine doğru girdi artık olanlar ben dahil kimseyi şaşırtmıyordur sanırım.Gelenin geçenin bizim speedstarımızı dövmesinide es geçelim.Başlangıçta Dünya 1 Dünya 2 Dünya 3 Kavramlarıyla ilk kez tanıştığımızda gayet sürükleyici bir senaryo bizi bekliyor diyordum içten içe fakat gördüklerimiz Earth Saçmalıkları ve tanrılaştırılmış karakterimizin zaman içinde kayboluşu...Caitlyn in killer frost olarak dönmesi beni şaşırtmadı Eddieninde speedster olarak gelebilme ihtimali var.Kelebek etkisi filmini izleyenler dizinin nereye gittiğini anlayacaktır.Dizi karakterin psikolojisi gibi uçuruma gidiyor,artık olanlar bizi şaşırtmaz :)

3.Bölüm trailerinde Jessienin Flash olduğunu görüyoruz buda dizinin timeline üstünde yalpalayarak düzensiz bir şekilde devam edeceğini gösteriyor.
Alchemy büyük ihtimalle dedigin gibi kid flashımıza hızını verir ve kid flash barrye neden benım hızım olduğunu söylemedin daha önce der ve düşman olurlar ve konu bir bölümde tatlıya bağlanır csi miami gibi bir bölümde çözülüverir davalar.
Daha önceden Black flash tahmini yapmıştım çoğu cizgiroman hayranı kardeşimiz saçmalıyorsun tarzında cümleler kurmuştu wells karakteri romanda olmayan bir karakter dizi kendini tekrarlamaya başladı eski heyacanı bulamadım bu sezon kısacası...

katılıyorum bro

Dizi boka gidiyor , 4.sezonda batar.

Diziye başka bir süper kahramanla ortak bölüm yapılacağını hissediyorum. Seyirci zevk alamıyor. Wells ile olan bölümleri arıyor gözler. Hatta Wells ile kanka olmuş gibi ısınmıştım adama birden olaylar karıştı aksiyon başladı. Şuan seyirci ileriyi tahmin edebiliyorsa lanetliyeyim o diziyi

dizinin cidden mala bağladığı gerçeği...

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık