"birini seviyorsan onu asla incitmemelisin. asla." -american horror story

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > The Flash ve Arrow bağlantısı

yeni konu aç The Flash ve Arrow bağlantısı

Arkadaşlar ben The Flash'a başlayalı 3-4 bölüm oldu ve Arrow'u izlemiyorum.Gördüm ki az çok bağlantısı ve ortak bölümleri var.Arrow'a şimdi başlamayı düşünmüyorum.Bana kısaca bağlantılarını özet geçer misiniz? Arrow daha eski ve Barry'le Oliver'ın nasıl tanıştığını,Barry orada da ilk başlarda flash mıydı falan işte

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

şöyle ki barry bir olayı çözmek için oliver'ın şehrine geliyor sonra grupça takılmalar başlarda olie barry i sevmiyor falan ama felicity ile barry çok iyi anlaşıyor sonra barry'e yıldırım çarptığında da arada ismi falan geçiyor tabi izlesen daha iyi kavrarsın üç ya da dört ortak bölümleri var bir de eğer arrow a başlayacaksan flash tan önce onu izle yoksa büyük spoiler yersin

teşekkür ederim sezon daha kısa diye rhe flash'a başlamak istedim :/

Tereddütte kalıcaksan tek birini izleme hepsini izle,ben mesela aynı anda 23 anime ve 40 a yakın güncelde dizi izliyorum her birini günlere ayırdım hiç birinden geri kalmıyorum ama sonra asosyal oldum, acaba dışarıda hayat nasıl

ben flash'a daha önce başladım s1 b8'de çok fena spoiler yedim arrow'un hiç bi tadı kalmadı diyebilirim eğer daha o bölüme gelmediysen ondan önce arrow'u izle derim dostum

eskiden günde 10-12 bölüm izlerdim ama artık azalttım ve okulların açılmasına az kaldığı için 2 sezon diye başladım keşke daha önceden bşlasaymışım artık napalım 6.bölümdeyim spoiler yicez teşekkürler

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık