"hani bir his vardır ya böyle, nasıl söylesem mutlusun ama değilsin gibi.." -how i met your mother

The Flash tartışma forumu

yeni konu aç Wally West

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Wally West'in Joe'nun oğlu olması beni sinir etti. https://tr.wikipedia.org/wiki/Flash_(%C3%A7izgi_roman)#Wally_West.2FKid_Flash
üsteki kaynakdada gördüğümüz gibi babası Joe değil Rudolp. Film ve dizi senaristlerinin kafasına ben ya sen diziyi bizim için yapıyorsun senin ne düşündüğün umurumuzda bile değil AZICIK ÇİZGİ ROMANLARA SAYGILI OLUN.Benim bildiğim Wally West wikipedia da geçendir dizideki Wally West kesinlikle Kid Flash değildir!!!!!!!!

kafana takma çizgiromanlarda iris ve barry de birlikte büyümüyor. tamamen aynısını hiçbir zaman yapmazlar zaten boşver :P

kardeş bende pre52 kızıl saçlı acayip esprili en hızlı Flash olan Wally i istiyorum ama yok yani ne yapalım

Beyler benim hakkımda konu açmışınız.

@ali1760 Çok yanlış düşünüyorsun bence.Daha doğrusunu yapıyorlar çizgi romandakinin aynısını geçirmeyerek.O zaman dizinin bi esprisi kalmaz.Nerede ne olucağını çizgi romandan bildiğimiz için heyecanlanmayız ve diziyi bitirir bu olay.Bence senaristerin böyle kendi yorumlarını katarak senaryoları oluşturmaları çok daha mantıklı ve iyi olmuş bence.

zaten bildiğin şeyleri izlemenin ne anlamı olabilir ki? çizgiromanlarının ayrı dizinin ayrı bir tadı var

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık