"+bu da sevgili eşime. -ekmek yapma makinesi mi? +hep ekmeğimiz bitiyor ya ondan. -sütümüz de bitiyor inek aldın mı?" -dexter

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > WestAllen oluyor mu? Yoksa kardeş/arkadaş mı kalıyorlar? (spoiler)

yeni konu aç WestAllen oluyor mu? Yoksa kardeş/arkadaş mı kalıyorlar? (spoiler)

arkadaşlar, merak ettiğim konu şu şimdi bu barry ve iris evleniyor mu gelecekte? yoksa gelecek değişti de evlemiyorlar mı? çıkacaklar mı vesaire vesaire. fikri olan var mı? varsa neler?

Eobordun geleceğine göre evlenmeleri lazım fakat Eobord yok olduğuna göre artık imkansız.

Çizgi romanda evleniyorlar , ona göre uyarladıklarına göre bu dizide de bir şekilde evlendirirler, eobardın yok olması evlenmelerini engellemez diye düşünüyorum

ters flash zaman çizgisinden silindiğinde gelecek değişmedi dünya 2 de de allen ve west mesajı verdiler

feci sevindim kalkıp dans ettim be sağolasınız

eobard thawne ın yok oluşu zaten son gelişinde oluyor değişen hiçbir şey yok reverse flash ın ölümü öyle olacak gibi düşünün zaten 2.sezon geldiğinde daha flash ı ilk defa görüyordu farkettiyseniz

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

2-3 bölüm sonra ırıs barry e acılacak diyor imdb bu sezon beklenen olur herhalde :D

Bence gelecek değişmedi çünkü değişseydi hatırlarsanız barry geçmişe gitti 2 defa mı 3 defamı ne değişseydi o zaman değişirdi bi kerede paradoks oluşmuştu cisco ölüyodu falan o zaman değişmediyse şimdide değişmezdir hem eobard ın yok olması geleceği değiştirmez diye düşünüyorum çünkü eobard ın gideon u kullandığı gizli oda falan hala duruyo bi paradoks olsa orasıda giderdi bence yani sonuçta sadece teoriler bu arada dizide olan herşey westallen i gösteriyo 2. evren olsun gizli odadaki reklam şeyi falan yani bunlar kesin evlenir :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

IMDb Flash sayfasında Rupture adındaki 20. bölümün konusunda "Iris Barry'e olan hislerini söyleyeceğine karar veriyor" diye yazıyor ama hayırlısı bakalım. West-Allen olursa bu dizi Arrow'a dönebilir :d

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık