"zaman her şeyin ilacıdır sözü tamamen bir yalan. uyku her şeyin ilacıdır." -the simpsons

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Yeni Sezon Flash'in Ortadan Kaybolması Teorisi.

yeni konu aç Yeni Sezon Flash'in Ortadan Kaybolması Teorisi.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar farkettiyseniz sezon finalinde Barry annesini kurtararak zamanda değişiklik yapmıştı. Normal zaman akışında annesini öldüreni bulmak için adli tıp teknisyeni olmuş,yıldırımın çarptığı yerde mesleği sayesinde bulunmuştu. Hatırlarsanız 1. sezon 1. bölümde Dr. Wells geleceğin gazetesine baktığında Flash ortadan kayboldu haberini görmüştük. Benim teorim Flash'ın yeni sezonda kimsenin hatırlamadığı birisi olabiliceği yönünde ama gazete haberinde de 2025 mi ne yazıyordu :') Acaba yeni sezonda neler olacak :D

2026 yazıyordu dfjhfdhdkf

He bu arada yazdıklarını okudum birtek ona takılmadım yani fdklfdjjdfl

Hayır 2024 yazıyodu demin bitirdim ilk sezonu fjvcvxxek

Barry bir gün olarak geçmişe gittiğin de gitmeden önce olanları eğer hatırlıyorsa bence annesi öldükten sonra da olan şeyleri annesini kurtardığında da hatırlar ama tabi bu bir günlük değil on beş senelik bir yolculuktu. Tabi gene de tekrar Flash olacağını değiştirmiyor bu teoriler bence dshbjhsd

Biraz mantik beyler.Orda flash nedenmi kayboldu?Cunki adam annesi yasiyorsa neden yeniden zamanda gecmise donsunki??Bide bu zamanda oldugu gibi Barry nin speedster kaldigi gibi Flash zamani duzeltince Wally flash olarak kalacak :)

Kaybolma işi yatar bro o büyük ihtimalle Barry'nin öldüğü günler birkaç gün sonrada Wally yeni Flash oluyor zaten.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık