"insanlar hayatın boyunca kim olduğunu söyleyip duracak. yapman gereken onlara ben buyum demek." -once upon a time

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > yeni sezonda snowbarry olacak mı

yeni konu aç yeni sezonda snowbarry olacak mı

arkadaşlar yeni sezonda caitlin kötü bir karakter olacak diyorlar ben de bunun snowbarry ilişkisini kötü etkileyeceğini düşünüyorum üstelik çizgi romanda barry ile Iris evlenecek hatta çocukları olcak diyorlar doğru mu bu

Öncelikle çizgi romanlarda caitlin snow,killer frost ve bu karakter flash'ın baş düşmanlarından çizgi romanlarda caitlin'in kötüye dönüşmesi H.I.V.E diye bir kuruluş tarafından bilin bakalım bu şirketin başında kim var Arrow'un 4. sezon baş kötüsü Damian Darkh, Flash geçmişe dönerken bir takım görüntüler görmüştük gelecek ile ilgili orda caitlin, killer frost'tu. Killer Frost'un oluşum süreci için altyapı hazırlanmış dizide muhtemelende bu sezon göreceğiz dizide.

İris ise Barry'in karısı ve çocuklarının anası, çizgi romanlarda. Ayrıca Gideon (Wells'in kullandığı yapay zeka) gelecek ile bir haber gösteriyordu orda İris West-Allen di soyadı yani evliler.

keşke olsa

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

SPOİLER

yani dizide snowbarry olma ihtimali yok ve çher şey çizgi romandaki gibi olacak

olma ihtimalini hesaplayamamda eğer iris'le birlikte olmayıp'ta caitlin'le birlikte zaman akış'ını değiştirir zaten sezon finalinde açılan kara delik paralel evrenlere sebwp olacak işler çok karışık.

gelecekten gördüğü görüntüde barry'nin sarı saçlı siyah rujlu ve siyah deri kıyafetli bir kadın var eğer o killer frost'sa caitlin'e hiç benzemiyor kim o zaman? @ulaşçelik

pek çok face grubunda ve geek sitelerinde caitlin, killer frost olacak diyor.

anladım 1 kaç kere izledim o bölümü ama hiç benzetemedim caitlin'e

o sarı saçlı siyah deri kıyafetli hatun arrowda ölmüş olan sara lance namı değer black canary

@snamtl
http://i.ytimg.com/vi/GWPM036749s/hqdefault.jpg

killer frost bu.

@gurbey20
http://22dakika.org/wp-content/uploads/2015/05/The-Flash-Season-Finale-Legends-of-Tomorrow-Cameo-600x300.jpg

sara lance, canary'de burda var. Maskeli olan Sara değil, Caitlin.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık