"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > ZOOM = Dünya 2'de ki BARRY ALLEN. Olabilir mi ?

yeni konu aç ZOOM = Dünya 2'de ki BARRY ALLEN. Olabilir mi ?

Selam dostlar. Farkettiniz mi bilmiyorum ama Dünya 2’de ki Barry Allen hakkında hiçbir şey yok. Tahminime göre Dünya 2’de ki Zoom, Dünya 2’de ki Barry Allen olabilir. Ne dersiniz?

Bencede, Zoom'un giydigi esyasi da flashinkine benziyo ve zoom da bir yerde barry allenin sözlerini söylüyo( IM THE FASTEST MAN ALIVE!!!)

eddie ya da onun atası olan (kötü olan (!) dr.wells ) olur demiştim yazdıklarınızı okuyunca aşırı mantıklı geldi wowowwwww :D

Dünya 1'deki zoom kim o zaman? Hadi bakalım çık işin içinden :P

aga ne akdar zor olabiliki anlamak bi dünya 1 deki barry allen flash işte iyi biri yani dünya 2 de barry allen eğer doğruysa tabi zoom kötü niye kafa karıştırıyonuz düz mantık bu hayat kurtarır

olm siz galiba flash hakkinda hiçbişi bilmiyonuz boş boş izliyonuz yada filmi atlaya atlaya izliyosunuz oha yani nese siz açıklıyim dünya 2 deki flash jay garrick oluyo yani oranın barry alleni diyebliriz. ve dünya 2 deki zoom dünya 2 deki flash olamaz zaten 2 deki zoom 2 deki flashın güçlerini aldı adam kendi kendine alcak değil ya ve son olarak dünya 1 deki zoom harisson wells bunu bilmeyen flashın sadece 1 tane rastgele bölümünü izlemiştir ama şimdiki harrison wells değil ölen harrison wells şimdiki dünya 2 den gelen harrison wells

Westin çocuğu da olabilir.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Siz harbi atıp tutuyosunuz ya, @Barobarko o anlattkılarının tümü saçmalık.

1) Bahsedilen Earth-1 (1. Dünya)'da Harrison Wells öldü. Eobard Thawne tarafından öldürüldü. Eobard Thawne, Wells Kılığında ortalıkta geziyordu. Reverse Flash (Dünya 1'deki Zoom) = Eobard Thawne.

2) Earth-2'daki Zoom (Bu kısımdan sonrası ağır spoiler içerebilir kendi merakınız altında okuyorsunuz sorumlu değilim)
Tahminimce ya "Hunter Zolomon", ya da "Daniel West" en son olarak yine tekrar "Eobard Thawne" olabilir. Earth-2'daki Eobard hakkında hala bişey duymuş değiliz çünkü. Ha "Barry" olur mu? Olmaz değil. CW Network'ten bahsediyoruz, kafasına eser öyle yapar bilemem. Ama en büyük ihtimal ya Daniel West yada tekrar Eobard.

@Barobarko sen The flash yerine Kaşif Dora falan mı izledin naptın

arkadaşlar the flashın hikayesinde dünya 1 deki zoom reverse flash dünya ikideki de zoom zomm kimmi diye sorucak olursanız zoom bildiğim üzeyagbil a msolomon ama dizideki hikayeyle çizgi roman hikayesi tutmayabilir ama okadarda değiştiriceklerini sanmıyorum ve flashın gerçek hikyesinde zoom dediğimiz kişi black flashdan kaçabilen tek hızcı diye biliyom ve okadar geri gidiyoki evrenin oluştuğu patlamaya kadar gidiyo diye biliyorum hatalarım varsa bilenler lütfen cevaplasın

bu arada üzeyagbil a msolomon değil hunter zolomon

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık