"ben tekim. birkaçından biriyim, ailemde yok. kimim ben?" -orphan black

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > ZOOM hakkında bilgi veriyorum...

yeni konu aç ZOOM hakkında bilgi veriyorum...

Bakın arkadaşlar 2.sezon ilk bölümündeki adam Zoom diyor ya işte zoom değişicek. Yani Eobard Thawne öldü. O Zoom'un çakması.Saten gideonu da çalmış neden kıyafetide çalıp geleceğe gelmesin.Mantıklı düşünün. İsterseniz beyazperde.com a girin orda the flash ın 2.sezon kadrosu var Dr.Wells belki gerçek Dr.Wells olarak olarak karşımıza çıkabilircak.Çünkü orda 2.sezon 2.bölümünde zoom yerine başka biri oynuyor.Ve Dr.Wells de diziden çıkmamış gözülüyor.

http://www.beyazperde.com/diziler/dizi-16955/sezon-26369/oyuncular/

Adresinde aşağıya inin ve oradaki misafir oyuncular kısmından bakınız...

Zoom un karşısındaki isim Zoom karakterinin seslendiricisi. Oynayacak kişi daha belirlenmedi.

Dr wells çok büyük ihtimalle earth 2 deki dr wells olur zoom çıkmaz fikrimce

Zoom dizide Tony Tod oluyor ve Eddie earth 2den geliyo eddie black flash harrison wells te earth 2 den geliyo ama reverse flash barrynin annesini öldürdüğü gece barrynin earth 2de gelecekteki hali Harrison Wells

Caitlin Snow da KillerFrost olup kötülere katılıyo cisco iyilerde ama onunda özel gücü beyin dalgaları falan oluyo

ona bakılırsa ronnie de gözüküyo orda? :D onu güncellerler bence yeni zoom eddie olcak earth2 den gelen

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Zoom Barry' nin paralel evrendeki hali. yani benim teorime göre. gördüğüm bir set fotoğrafında Grant Gustin in üzerinde siyah bir Flash kostümü vardı. Harrison Wells ve Eobard Thawne olma olasılığı çok düşük.

Zoom'u kostümünü giyen Tony Todd fizik itibariyle Joe West'e benziyor. Bu da ihtimaller dahilinde sayılabilir.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık