"anderson, yüksek sesle konuşma. bütün sokağın iq'sunu düşürüyorsun." -sherlock

The Flash tartışma forumu

yeni konu aç Zoom Kim?

Bana göre zoom ya barrynin geleceği ya da hunter zolomon olur. Barrynin gelecekten gelen hali (Çizgi romanlarda The Future Flash diye geçer.) gelecekte wallynin ölümünden kendini sorumlu tuttuğu için düşmanlarını öldürmeye başlar, amacı hız toplayıp geçmişe dönmek ve wallyi kurtarmaktır.Görünümü de bu şekilde neredeyse zoomla aynıdır.

http://vignette2.wikia.nocookie.net/theflash/images/9/9c/The_Flash_Annual_Vol_4-3_Cover-1_Teaser.jpg/revision/latest?cb=20140122005955

Hunter Zolomon da Zoom adıyla bilinir. Wallynin düşmanıdır. Wallynin bu sezon gelmesi ile bir bağlantısı olabilir.

İtiraf ediyorum ZOOM benim!!!

Zoom DrWels inanmıyorsanız dizi nin 1.sezon 15.bölümünü izleyin

KidFlashTr hahahahhaha

Dünya ikideki Barrynin babası Henry olabilir

Blm ama su soruyu sormayın Zoom DrWels !! inanmıyorsanız dizinin 1.sezon 15.bölümünü izleyin bide Zoom un resmine bakıp agzının yapısına bakın bide hery ninkine hery yürüyor ! revelse - flash DrWels Prof.Zoom DrWels digeri sadece zom ! bide Waly asla olamaz Waly nin

Blm ama su soruyu sormayın Zoom DrWels !! inanmıyorsanız dizinin 1.sezon 15.bölümünü izleyin bide Zoom un resmine bakıp agzının yapısına bakın bide hery ninkine hery yürüyor ! revelse - flash DrWels Prof.Zoom DrWels digeri sadece zom ! bide Waly asla olamaz Waly nin

hayatını basdan sona biliom

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

selam

Bana göre baryynin dünya 2 deki hali

@silvia1017 banada öyle geliyor ama bakalım hayırlısı :D

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık