"insanların ‘ama’ kelimesinden önce söylediklerinin hiçbir önemi yoktur." -game of thrones

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Zoom'un kim olduğunu açıklıyorum(teori)

yeni konu aç Zoom'un kim olduğunu açıklıyorum(teori)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Evet arkadaşlar öncelikle kafanız karışabilir ancak anlatabildiğim kadar basit anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle Zoom'un esir tuttuğu demir maskeli adamımızdan başlayalım. Demir maskeli adamla Barry cam aracılığıyla iletişim kurarken J-A-Y harflerini aldık ve Jay ile ilgili bir sorun olduğunu anladı Barry.

Dikkatli izlerseniz Barry, Jay bizim dünyamızda ve o gayet iyi durumda cümlesini kurarken demir maskeli adam resmen yıkılıyor, debeleniyor veya üzülüyordu. Şuan en yaygın teorilerden biri ve saçının arkasından da baya benzerlik gösterdiği için "Demir maskeli adam = Evren-2'deki Gerçek! Jay Garrick."

Yani Zoom gerçek Jay Garrick'i tutsak olarak ve koz olarak kullanacağı için elinde tutuyor.

Bizim takımımıza yardım eden Jay, Caitlin'i parka götürüp Earth-1 hali hakkında yalan söylüyor arkadaşlar. Çünkü Earth-1 halinin adı Jay Garrick olması lazımken Hunter Zolomon olamaz. Burada
bir dümen var çok fena, Jay ve Zoom ortak çalışıyor olabilir. (Bizim takıma yardım eden Jay Garrick'in "The Rival" olma ihtimali de var ama bunu pek olası görmüyorum)

Şimdi bu parktaki Jay Garrick değil, Hunter Zolomon'ın Earth-1 haliyse, Zoom'un kimliği de Hunter Zolomon(Earth-2) olabilir.

Tabi bu sadece bir teori, Henry Allen'ın da Zoom olması muhtemel.

Ben teorini baştan sona çok mantıklı buldum ve kesinlikle ''The Rival'' olma ihtimali var. Emeğine Sağlık..

Teorin gerçekten güzel.Ama bazı yerleri anlamadım.O adam J-A-Y dedikten sonra daha çok şüphelendim.
Bide anlayamadığım bir şey daha var.DC Comics de Zoom ve Hunter zolomon aynı kişi.Eğer bizim takıma yardım eden Jay Garrick Earth-2'nin The Flash'ı ise nasıl Hunter Zolomon Earth-2'nin Zoom'u olabilir.? Kafa karıştırıcı

Çizgi romanda Jay Garrick'in düşmanı The Rival'ın hızı geçici kayboluyor.Beyler son bölümü izlediğseniz maskeli adam Jay Garrick diyince çıldırıyor ve Jay'ın hızı geçiçi yani maskeli adam gerçek Jay Garrick, Earth-1 de olan The Rival.

Dr.Wells Zoom BU kesin Birşey ve Barry ihanet ediyor

Zoom JAY garricktir abi earth 2 dan earth 1 dekini tutsak almıştır.Fark ettiyseniz jay ile Zoom karşı karşıya gelmedi

hiçbirinizin fikri mantıklı gelmiyor , öncelikle 2.dünyadaki Barry flash değil yani Zoom olmaz , Eobard tawne olamaz sebebi reverse flash kendini yaratmıştır earth 3 ten gelmekte ve zaman gezgini , benim düşüncem son bölümde kafasında kelepçe takılı olan kişi gerçek Jay , earth 1 deki jay sahte aynı reverse flashın wells in vücudunu alması gibi fakat zoom deney yoluyla ortaya çıkmıştır bu killer frost "normal ismini unuttum kusrabakmayın " yüzünden olmuştur neden diceksiniz killer frostun ürettiği v9 etkilişime geçicek ve vücudunu değiştiricek kendisi hız tutkunu olucak yani ilacın yan etkileri ve hatırlarsanız barry e kullandırtmıyor çünkü barry i değiştiriceğini biliyor yani Zoom = Jay Garrick

bence camın arkasındaki maskeli adam diggle dı hani şu arrow da ki

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık