"bu hamburgeri o kadar çok sevdim ki, kıçımdan çıkmasın diye kıçımı dikmek istiyorum." -himym

The Last Man on Earth tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Last Man on Earth > Teori ve "The Last Man On Earth" Mantık Hatası

yeni konu aç Teori ve "The Last Man On Earth" Mantık Hatası

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Kabul etmek gerek, herkesin tartıştığı şeylerden birisi de ceset falan yok doğrudur komedi dizisidir o yüzden pek takılmamak gerek fakat bence dizide muhteşem bir mantık hatası var o da "Dünyadaki son erkek" olduğu halde dizinin ismi sürekli olarak bir yeni erkek çıkması karşımıza işin biraz cılkının çıkması anlamına geliyor bence. Sen 2 sene boyunca Alive in Tuscon yazısı yaz kimse görmesin, iki kişi toplandı diye her hafta yeni biri gelsin. Bence biraz saçmaladılar ne diyorsunuz? Genel olarak diziyi beğeniyorum vakit geçirmek için güzel sonlarda da biraz toparlar gibi oldu ama dizinin ismiyle çelişmesi mantıklı bir durum mu madem Phil dünyadaki tek insan yani The Last Man On Earth neden iki tane ağabeyimiz piyasaya çıktı çözebilmiş değilim. Ama şöyle de bi durum var.
(Leyla ile Mecnunun sonunu bilmeyenler devam etmesin okumaya)

Eğer bu hikaye Leyla ile Mecnunun sonuna bağlarsa hiç şaşırmam. Phil aslında yatalakmış falan. Ne diyorsunuz belki de cesetlerin olmamasının sebebi budur?

bencede biraz saçma ama komedi takmıyom vakit geçirmek için izleyince bile sıkıyo valla

sorularına tek bir cümleyle cevap veriyorum arkadaşım: bu dizi bir ABSÜRD komedidir.

@bidamla , haklı '' ABSÜRD KOMEDİ '' kardeşim mantık hatası tabiki olacak.

şu cceset dediğiniz ne açıklasanız

@Ömerkzk dizideki insanlar virüs yüzünden öldü diye bahsediliyor fakat cesetleri yok arkadaş onu sormuş.

Arkadaşın dediğin gibi ABSÜRD komedi içine CESSET yığsalardı ne hissederdiniz?

Dizinin ismini finale bağlarlar belki, bekleyip görelim :/

nurettin haklı olabilirsin

Dünya'da bi virüsün yayılıp herkesi öldürdüğünü saçma bulmuyosunuz da etrafta cesetlerin olmamasını mı saçma buluyosunuz kfldkfldçfö

enderak kardeşim takip ettiğin diziler arasında supernatural var arrow var allahaşkına sen kendinde bi dizide mantık arama hakkını buluyomusun family guyda ibretlik mantık hatası Köpekler konuşamaz de bari sevgi koyayım.Arkaübünüzden bişeyler uydurup uydurup konu açıyosunuz dellendirdinizküçük enişteyi

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık