"ben tekim. birkaçından biriyim, ailemde yok. kimim ben?" -orphan black

The Last Ship tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Last Ship > Bu nasıl sezon finali?

yeni konu aç Bu nasıl sezon finali?

13. bölümü sanki zorunluluktan çekmişler gibi , 12. bölümde bitirselerdi harika bir sezon finali olurdu. 12. bölümü izledikten sonra 13'ü izleyince hayal kırıklığına uğradım...

B.B

Sonu çok dandikti.Resmen 3.sezona konu kalmadığı için yeni konu yaratmak için zorlamışlar

Zaten bölümün sonunda bişeyler olcağı belliydi böyle bi yöntem seçmişler bağışıklılarla savaşları devam edicek gibi diziyi uzatmanın zaten çok fazla yolu yoktu 1 sezonda çekmek için yapmışlar Önceki 2 bölüm gerçekten çok iyiydi .12. Bölümü final yapmaları daha iyi olurdu ama sezon finalinin de kötü olduğunu söyleyemem sonuçta izlettiriyor kendisini

Bence sezon finali gayet güzeldi. İlla aksiyon gerekmiyordu. Son bölümde 3.sezonun konusu da belli oldu. Tamda beklediğim gibi gitti bölüm. Tabi en sonda şok oldum orası ayrı

B.B

konu tahmin edilebilir..İlk 3 bölüm doktor kadını kurtarmaya çalışırlar.Diğer bölümler bunu yapan kişiyi ve grubu bulmaya çalışırlar ve 3.sezon böyle gider ve biter.Sezon finali yine konu bulamayıp alakasız bir son yaparlar...Falan filan...Ben alıştım artık 98 tane dizi izlediğim için...

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık