"kendini odaya kitleyip, üzüntülü müzikler dinleyip ağlayacak kadar çok birini sevdiniz mi hiç?" -glee

The Last Ship tartışma forumu

yeni konu aç Öneri lütfen

güzelim the last ship tarzında kıyamet sonrası tarzı önerdiğiniz dizi var mıdır aceep?

The Walking Dead
Fear The Walking Dead
12 Monkeys
Z Nation

Revolution

Kardeşim bu yazıyı yazmak için sırf üyü oldum.Kardeşim kıyamet sonrası bildiğim en iyi dizileri zaten ulaşçelik yukarıda yazmış fakat bir tane daha var.The 100 adlı diziyi kesinlikle izlemeni tavsiye ederim.Gerçeknte ilk 3 bölüm ergen dizisi gibi gözükecek ama ondan sonrası olaylar gerçekten muhteşem.Diziyi 2 günde bitirdim.O kadar akıcı ki zamanın nasıl geçtigini anlamıyorsun.Gerçekten tavsiyeme uy ve The 100 adlı diziye şimdi başla.Teşekkürü sonra da edersin.Sana garanti veriyorum hayran kalacaksın.The 100

Bende The 100 , Revolution , TWD tarzı bir olay sonrası dizileri çok seviyorum.Ne yani abi bana klasik normal hayattan şeyler Breaking Bad iyi gelmiyor.Veya GOT gibi bir hayal dünyasının ürünü.Bana bu tarz diziler çok iyi geliyor bende şimdi mısırımı aldım The Last Ship'e başlayacaktım.

Aynı zamanda The 100 , Revolution kesinlikle öneririm sanırım bu dizi The 100 ile daha çok benziyor.

Walking Dead
The 100

Ben bu konuyu yazdığımı unurmuşum :D Revolution in o finalinden sonra söverek bitirdim. The 100'ı çok tavsiye ettiniz ona başliyim twd bitirdim z nation a da bakıcam teşekkürler

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık