"yeah mr. white! yeah science!!!" -breaking bad

The Magicians tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Magicians > Karşılaştırma

yeni konu aç Karşılaştırma

Bi sihir konulu diziyi başka bi sihir konulu diziyle karşılaştırmasalar olmaz bende mantıklı bi yorum vardır diye okumaya geliyorum bi bilim kurgu dizisi çok izlenmişse o diziyi başka yeni dizilerle kıyaslarlar ama televizyonda aşk laftan anlamaz gibi kusura bakmayın ama boktan dizileri görünce dipleri tutuşur sen ülkende aşktan başka bişeyi konu almadan sürekli boktan dram sahneleri göstermekten bıkmayan bi ülkede yaşıyosun adamlar onlarca çeşit dizi üretiyor aşk laftan anlamaz izliyoken beklentilerini aşan dizilere bu harry potther in yanında hiçbişey " gibi yorum yapıyosan akli dengenden şüphe ederim

bu yorumu beğendi

cok haklisin :DD ya zeten iki film cok ayri konuyu isliyo karsilastirilmasi anlamsiz izledigim kadariyla kimsenin elinde asa gormedim harry poter dada elle yapilan buyu gormedim

Evet büyüler senaryolar vesaire birbirleriyle gram alakası olmayan 2 türü karşılaştırıyolar harry pother büyük bi fan kitlesine sahip ve bunun yanında magicians sadece 2. sezona yeni girmiş bi dizi çok kişi tarafındanda bilinmiyo filmler ve diziler kimisine göre efsanedir kimisine göre çöp bu kişinin bakış açısına bağlı ama buna rağmen ilk bölüme gelip " Bİ DİZİ BİK GİBİ HİRRY PİTHİR DİHİ GİZİL .SS " gibisinden şeyler yazıyolar ve izleyiciyi soğutuyolar aşırı kötü bi izleyici kitlesi var :D

baska bi uerde yorumda yazdigin gibi ergenler yuzunden harcanak cok belli

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık