"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Always and Forever

yeni konu aç Always and Forever

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Sizce 5.sezon da bunu düzeltecekler mi ?
Elijah'ın ailesini unutması hakkında ne düşünüyorsunuz ben çok üzüldüm ağladım resmen
Güzel bir sezon finaliydi bizleri buruk bıraksa da..
Hope'un Mystic Falls da okula gitmesi de güzeldi sanırım Klaroline olucak gibi
Yeni sezon Hope büyümüş olucak 18 yaşında olucak diyorlardı ne kadar doğru bilgilendirirseniz yeni sezon tarihini belli olursa

ABD haritasını biliyorsanız San Fransisco en solda New York sağ yukarda Fransa zaten ülke dışında New Orleans orta altta ev Virginia bi nebze New Yorka yakın olsa da hepsinden uzakta. Muhtemelen rastlaşma şeklinde olmıycak olsa bile Rebekah ve Hayley rastlaşıcak muhtemelen. Bence yeter ayrılık hadi toplanak olur :D

Bence öyle olmaycak Freya bir şeyler bulacak hollow u alt edecekler elijah tekrar her şey hatırlaması için etki altına alacaklar (bence elijah kesin etki altına alınmalı tekrardan işleyemezler tekrardan böyle bir bağlılık sadece hatırladığı zaman olur) ve yeni düşmanlarıyla kapışacaklar artık onuda yazar düşünsün

Yani beşinci sezon onay aldığına göre durumu düzeltmek zorundalar sonuçta üçüncü sezonun finalinde de kurtulmaları efsane zor gösterilse de Hayley ilk bölümde bir araya getirmişti aileyi. Kısacası eğer ki durumu düzeltmek istemeseler ve ilk bir kaç bölüm ayrı devam etseler bile reytingler düşer senaristler de aileyi bir araya getirir

geçen sezon finalinde de hepsi uyumak zorunda kalmıştı. ilk 3 bölümde uyandırdılar bir şekilde. bence freya bir çözüm bulur. ama elijahın hafızasını bilemiyorum. büyüyle gittiği gibi büyüyle gelebilir mi acaba dlkjfklds

Davina ilk seznda milletin kafasın patlata patlata etkiyi kaldırabiliyordu. Freya ve Hope birlikte, etki işini halledebilecek kadar güçlü olabilirler herhalde. Zor kısım Hollow'a yeni bir hapishane bulmak veya onu tamamen öldürmek olacak bence.

GAS

ALWAYS AND FOREVER KLAUS REBEKAH ELİJAH FREYA

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık