"yeah mr. white! yeah science!!!" -breaking bad

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Bi'şeyi tam anlamadım.

yeni konu aç Bi'şeyi tam anlamadım.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şimdi bu Hope hem vampir hem kurt adam hem cadı. Orası tamam. E bunda vampirlik de var. Nası büyüyo bu çocuk?

kurt adam yanı ve cadı yanı daha baskın gelıyordur belki.

bu soru herkesin merakla cevabını beklediği bir soru sana verilecek bütün cevaplar izleyenlerin sıkmalarından ibaret olucak. 3 sezonda zaten konuya açıklık getiriler.

bi yerde okumuştum hope şimdi cadı ölünce vampir birini öldürünce melez oluyo

Hope estherden gelen kan bağıyla cadı babasından ve annesinden kurt adam ve babasından gelen vampir kanı vücudunda yani vcudunda vampirkanı geziyo ama vampir olması için ölmesi gerek

evet ama sistemindeki kan vampir yani ölmesi gerek kurt olması içinde öldürmesi gerekiyor

şuan sadece cadı birini öldürdüğünde kurt, kendisi öldüğünde melez cadı olacak

Birini öldürünce kurt ölünce vampir olur yani melez olur da aynı anda cadı olacağını sanmam. Şu an cadı, hem cadı hem melez olamaz. Ama şu anda kanında hepsi var ölmesi veya öldürmesi gerek sadece
Freya gibi kendine büyü yaparak cadı olarak uzun süre yaşayabilir ölüp vampir birini öldürüp kurt olmasına da gerek yok bence, sonuçta çok güçlü cadı değil mi yapabilir bunu

aynı anda hem cadı hem de vampir olunmuyor. hatta the originals'ın 2. sezonunda niklaus bu yüzden annesine kendi kanını içirmişti ve demişti ki: "hem cadı hem de vampir olamayacağını biliyorsun. bu yüzden ya önündeki kanı iç ya da öl." bu yüzden hope, şu an için cadı. eğer ölürse vampir olacak fakat birini öldürürse (aynı legacies'de rafael gibi, o da kız arkadaşını öldürdükten sonra kurt adama dönüşmüştü) kurt adam olabilecek. böylece melez olabilir.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık