"ölene kadar sana sarılmak istiyorum hepsi bu." -supernatural

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Camille (son bölümü izleyenler)

yeni konu aç Camille (son bölümü izleyenler)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

son bölümde Cami'ye noldu ya benim aklıma hiçbir şey gelmiyor teorileri olanlar buraya yazabilirmi

büyük ihtimalle eski sevgilisi öldürdü onu :)

caminn vücutunda sürekli vampir melez kanı oluyoor sürekli bişey oluyor içmek zorunda kalıyor eğer sisteminden atmadıysa dönüşür çok kesin oalrak aura kesti boğazını diye düşünüyorum klaus onun insanlığına hayrandı ondan onu dönüştürmek istemişte olabilr ruhunu yok etmek için ya klaus ve cami bunu hakketmiyorlar 2 sezon boyunca bunu bekledim ölmemeli camille

ya ölmez bence ama ölürse çok saçma olur ve kötü olur ben aralarındaki ilişkiyi çok seviyorum

dizi aşk dizi değil anlamadınız bunu hala, burdaki amaç camilleyi öldürüp klausu canavara dönüştürmek sonrası nonstop aksiyon zaten çok güzel oldu ölmesi ilerde geri gelir zaten ölen bi kere ölmüyki diline yandmın dizisinde :D klaus delircek şimdi yeni bölüm efso olcak

Yüzde yüz Aurora kaltağı kesti boğazını. Son sahnedeki keyifli hallerinden, imalı konuşmalarından belli. Şimdi Klaus ortalığın anasını ağlatacak. Güzel mi güzel bi bölüm bizi bekliyor bence.

ya bence @tuhcici nin yorumu mantıklı insanlığına hayran diye vampire dönüştürmüş olabilir

HEMEN MUHTEŞEM TEORİMLE GELİYORUM, AURORA ÖLDÜRDÜ AMA SALAK DEĞİL, BİLİYOR Kİ CAMİ'Yİ ÖLDÜRÜRSE KLAUS ONU ÖLDÜRÜR. O YÜZDEN KANINI İÇİRDİ ÖNCE SONRA ÖLDÜRDÜ. YANİ CAMİ VAMPİR OLACAK VE AURORA ONUN ATASI OLACAK. EĞER AURORA ÖLÜRSE ATASI ÖLDÜĞÜNDEN CAMİ DE ÖLECEK. BÖYLE HAİN BİR PLAN YAPTI. SAYGILAR :)

TAİZUN atası olamaz çünkü sadece köken vampirler ata oluyor . sanırım tvd yi izlemedin sadece kökenlerin vampir yaptıkları onların atası oluyor aurora da normal vampir köken değil ancak auroranın atası rebbeca olduğu için caminde atası o olur

bence camille kendi boğazını kesti ve ölüyor diye klaus onu vampire dönüştürecek. 10. bölüm fragmanını izlediyseniz klaus sinirli ama kaybetmiş gibi sinirli değil. camillein neden kendisine bunu yaptığına gelirsek içindeki kötülük, aurora etkisi, kırılacak bir eşya olmadığını kanıtlama çabası gibi nedenler buna sebep olmuş olabilir

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık