"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Candice King hakkında

yeni konu aç Candice King hakkında

The vampire diaries in 8. sezon son sezon olucağı için candice in buraya geliceği söylentileri vardı.. Öncelikle onlar doğru mu? eğer doğruysa sadece o gelsin Paul Ian falan gelirse dizi the originals değil the vampire diaries 2 olur. Her neyse bana bu doğru gibi geliyo çünkü Camille 3. sezonda ölmüştü nihayet (çok şükür geberdi de kurtulduk ahah) e bi zahmet 1 sezonda boş bıraksınlar Klaus u dimiii.. Ben dizinin başında Klaus ve Hayley i shipliyodum ama onun imkansız olduğunu anlayınca Caroline lada fena olmazdı diye düşünmeye başladım. Ama Cami den tiksiniyodum yaa neyse siz ne düşünüyosunuzz ^_^

Tvd bittiğinde bazı karakterlerin The Originals'a geçeceği kesinleşti. Phoebe Tonkin, Candice King'ın The Originals'a gelmesini istiyor. ama henüz bilinmiyor sadece söylenti (ay inşallah doğru olur ya the originals bitmeden Klaroline görelim görelim :( Üzlüyoruz Allahım ) iyiki'de geberdi vami malı :D

aynen yha cami denen şey geberdi çok şükür

inş gelir candince king

keşke "Bu başlık spoiler içeriyor mu?" açıklamalı butonu kullansaydınız da 3. sezonu izlemeyenler olarak caminin öldüğünü öğrenmeseydik.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık