"zaten gerçek olamayacak kadar güzeldi." -supernatural

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Çevirmeni Yok Mu Şu Dizinin?

yeni konu aç Çevirmeni Yok Mu Şu Dizinin?

Sevgili Dizilab'cığım, şu diziye çevirmen bulamadıysanız söyleyin, Cumartesi'leri hayrına çeviriyim bunu. Başka siteden izlemek istemiyorum salak salak çeviriler oluyor diye ama sizde şu diziyi her hafta önemsemiyorsunuz.

siteyle konuşan ulu insan, çevir bence çevirmeni yoksa. ben destekliyorum +1

kaç haftadır bekliyoruz ve başka sitelerden de izlemek istemiyoruz ama sanırım pek önemsemiyosunuz:(

Çevirmenler de insan işleri güçleri alileleri var falan DA 1 aydır millet bu diziyi bekliyor en azından tatil dönüşü olan diziye biraz önem verseydiniz.

Biraz sonra mühendisimkiben çevirir kesin, Dizilab'ın her şeyi çeviren çevirmeni ama her şeyle de olmuyor işte. Çok bekliyoruz, onu çevircek bunu çevircek şunu çevircek de Originals'e gelicek ohohoo

Biraz sonra mühendisimkiben çevirir kesin, Dizilab'ın her şeyi çeviren çevirmeni ama her şeyle de olmuyor işte. Çok bekliyoruz, onu çevircek bunu çevircek şunu çevircek de Originals'e gelicek ohohoo

Cips Aldım Originals izlerken yemek için ama çevirlemedi koca yürekli mühendis çevir artık kendimi yiycem yoksa

of hadi artıkkk ya

Muhendisimkiben olarak geldim ve isyanlarınıza cevap vermek istiyorum. Öncelikle bu diziye önem vermemek gibi bir durum yok, en sevdiğim dizilerden birisidir kendisi asla ikinci plana atmam. İkincisi dizinin bir aydır yayınlanmaması bizim değil, dizi yapımcılarının suçu. Üçüncü olarak da takdir edersiniz ki çevirisini yapabilmek için bir kaynağa ihtiyacım var ve bu kaynak ne zaman çıkarsa o zaman başlıyorum çevirmeye, elimden geldiğince hızlı ve düzgün şekilde çevirmeye çalıştım. Her an yayında olur, izleyin ve bizi sevmeye devam edin ^^

hocam çeviride hata var sanırım bi bakarmısınız

@muhendisimkiben Kaynak altyazı çıkalı çok oldu yalnız .

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık