"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > klaus eski haline dönsün

yeni konu aç klaus eski haline dönsün

arkadaşlar son bölümlerde farkettiniz mi bilmiyorum ama klaus 1. ve 2. sezondaki gibi değil . Resmen ana kuzusu oldu . Belkide o Cami yüzünden . 18. bölümün fotoğrafları yayınlandı gördünüz mü bilmiyorum ama klaus orda zincirlenmiş ilk sezonki hlinden eser yok .

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12472710_1053800824692197_4860834801888012320_n.jpg?oh=73d1fb2d5342fdf19d58a28ef83e3192&oe=578D074F

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bende gordum o 18.bolum fotolarini klaus baya degisti bildigin yusuf yusuf oldu korkak cegingen herkesten ozur dilemeler falan boyle giderse sonu hic iyi degil bence bi sitede okuduguma gore sezon sonunda ya lucien yada cami olecekmis ne kadar dogrudur bilmem ama umarim cami olur de klaus kurtulur eski yuce klaus geri gelir.

aynen cami ölsün ama lucian'ın da köken olması kötü olmaz mı? lucian köken olacaksa inşallah o ölür .

lucian koken olsa bile ölmez ya belki gelecek sezon icin konulari budur(her sezon yeni dusmanlari cikiyor ya) lucian koken olur yeni arkadasliklar edinip klausun onunde durur falaaan filan :/

evet dediğin gibi olabilir ama bence lucian'ı haklıcaklar zaten dünyadaki son akmeşe o köken olsa bile klaus'u öldüremezler

bu kadar dibe vuruşdan sonra şahlanacaktır geri reis rahat olun belki cami fren yapıyor olabilir bende katılıyorum

@diziman06 umarum dediğin gibi olur ama fragmanda kötü. inşallah freya öldürecek birşey veya zayıflatacak birşey bulurda lucian'ı öldürürler.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık