"bu hamburgeri o kadar çok sevdim ki, kıçımdan çıkmasın diye kıçımı dikmek istiyorum." -himym

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Klaus Michaelson

yeni konu aç Klaus Michaelson

Arkadaşlar, ben direkt olarak the Originals'a başladım ve TVD izlemeyi düşünmüyorum. Fakat TVD deki rolünü, duruşunu falan merak ediyorum. Rica etsem paylaşabilir misiniz?

TVD izle derim

TVD i sanırım 2. sezondan sonra mı ne izlemedim, elena selena melena katarina salaklıklarından sonra.Genel olarak Klaus imajı basit adam efsane işte, king of the vampires.Originalsı izlemen için illaki TVD izlemen gerekmez.

teşekkürler

Madem merak ediyorsunuz, kısaca anlatalım; Klaus, 2. sezonda Elena için geliyor. Üzerindeki kurtadama dönüşememe lanetini ortadan kaldırmak için bir görsel ikizi, bir vampiri, bir kurtadamı öldürmesi falan lazımdı. İlk öyle gözüküyor. Klaus ilk önce beden değiştiriyor. Alaric'in bedenine giriyor. Sonra, 3. sezon olması lazım, kendi bedeninde, bildiğimiz Klaus olarak oynamaya devam ediyo. Klaus'u öldürmesi için Elijah'dan yardım almaya çalışıyolar ama Elijah Klaus'u kaçırıyo falan. Klaus Stefan'ın insanlığını kapattırıp hipnoz ederen deşici formuna geri döndürüyo ve melez ordusu kurmaya çalışıyo. O sırada da Rebekah'ı 90 yıllık uykusundan uyandırmaya karar veriyo. Rebekah'ı hançerlemesinin en büyük sebebi Stefan olduğu sonradan ortaya çıkıyo tabi. Stefan ile Rebekah birlikteymiş falan fişman. Olaylar öyle devam ediyo. Klaus ile Caroline tanışıyo. Ona aşık oluyo ama Caroline Tyler ile çıkıyodu birlikte olamadılar bi süre. Uzun süren bir ilişkileri olmadı. Sonra bunların cadı anaları Esther, salak vampir avcısı vampir babaları Mikael, psikopat kardeşleri Kol ve benim hiç sevmediğim mızmız süt çocuğu abileri Finn ortaya çıkıyo. Öyle işte. Çok fazla bir olay yok onlarlık. 4. sezonda da TO'ya geçiyolar. Bu kadar.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık