"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > NIKLAUS MIKEALSON

yeni konu aç NIKLAUS MIKEALSON

Ben diziye yeni başladım, 2.sezon 10. bölümdeyim ve şu zamana kadar izlediklerimden o kadar çok etkilendim ki o kadar çok etkileyici bir dizi ki. özellikle Klaus karakteri. Belki izlemeyenler vardır, spoi vermek istemiyorum ama şu zamana kadar Klaus karakterinin birçok fedakarlığına şahit oldum. O ağladığı zaman içim titredi, tüylerim ürperdi. ben de kendimi tutamadım, ağladım. O güldüğü zaman istemsiz bende güldüm. bin yıl insanları katletse de o kadar haklı sebepleri var ki bir de sempatik bir şey diyemiyorsun ''ayy annem ya'' oluyorum izlerken sanatı ve müziği sevmesi de çok harika bu tarz erkekler çok dikkat çekici zaten. Acısı, fedakarlıkları, sevgisi, mutluluğu her şeyi çok güzel.. Belki Joseph oynamasaydı bu kadar bağlanamazdım, bilemiyorum.

Joseph'e de teşekkürler böylesine ''canavar'' diye tanımlanan bir karakterden nefret ettirmeyip de daha çok bağladığı için...

aynen ölylee

Kesinlikle!

Kesinlikle katılmayan birisiyim, özellikle TVD'de tam bir canavardı. Kalbi kırıldığı için yaptıkları akıl alır gibi değil. Sevdiği insanlara söylediği yalanlar. Unutmayın ki 1x1 Elijah'ı hançerlemesiyle sona eriyor, ilk bölüm bu. Rebekah'ın kendi öz kardeşinin peşinden koşup öldürmeye çalıştığı zamanlar, TVD'de Rebekah'ın tedaviyi almasını engellediği zamanlar, Tyler'ın annesini öldürmesi, daha bir sürü örnek var. Ama Cami onun için ilaç gibi oldu. Caroline'ı Stefan ile desteklediğim için Klaus & Cami <3

Tam bir katil, hain ve bencil bence sadece kendini düşünen biri böyle karakterleri nasıl seviyorlar anlamıyorum hiçbirşey yaptıklarını haklı çıkarmaz

@Milatt Sonunda benim gibi düşünen birisi be :)

@Taizun ve @Milatt
cami eheheheeh klaroline shipper'ıyım ben rebekah karakterini de çok severiim ama tarih boyunca klaus'un tek korktuğu kişiyi, yani babasını çağırdı ve diğer kardeşlerin hepsi klaus'u öldürmek için ellerinden geleni yaptı bu adam hala always and forever deyip onlar için çabalıyor yine de siz bilirsiniz

klaus rebekah'ın tedavi almasını istemiyordu çünkü tedavi alırsa ölecekti rebekah ve yaptıklarına rağmen klaus rebekah'ı bağışladı, ilk bölümde elijah'ı hançerlemişti evet ama hepsi aslında şehrini geri almak isteyip ailesi ile birlikte yaşayabilmek içindi yaptığı her şeyin bir sebebi var bu sebebin yanında ailesini korumak için yapıyor olduğu gerçeği de var

örneğin hayley jack ve çocukla birlikte kaçacaktı ve klaus'a göstermeyecekti buna normal deyip hayley'yi savunanlar için de şunu söylemek istiyorum abi adama mucize olan çocuğunu göstermeyecektin adam seni lanetlemesin de ne yapsın hiç acımamıştım o zaman ve klaus'un arkasındaydım ama hayley klaus'un üstüne atladığında suçlu Klaus'muş gibi davranması da beni çıldırttı zaten ama klaus orada da sustu

bu adam bin yıl boyunca sevgi görmeyen bir ''piç'' diye anılıyor ve buna rağmen ailesi için savaşıyor ben hiçbir karakterde bunu görmedim mesela KLAUS bundan dolayı benim için değerli

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık