"Hayvan gibi şiy yapıyosunuz yav.." - Malkoçoğlu Firar

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > the vampire diaries ile bağlantısı var mı

yeni konu aç the vampire diaries ile bağlantısı var mı

Bazı yerlerde var falan diyorlar ama ben yinede emin olmak istiyorum. The vampire diaries ile bağlantılı bir dizi mi,ikisine birlikte mi başlamalıyım cevap verirseniz sevinirim.

Tabii ki var, bu dizi TVD'den çıkma, başrolleri ilk vampirler oluyor, TVD'de de 2 sezon yer aldılar sonra bu diziye geçtiler, yani bu dizi yapılıcağı için buraya geçtiler. Dizinin adı da Kökenler oluyor

sorun bile saçma kardeş dizi yan dizisi kitabında bile the vampire diaries dizisinden the originals yazıyor

İlk önce The Vampire Diaries'i bitireceksin. Ondan sonra başlayacaksın bu diziye. The Originals'ın ilk sahnesi, The Vampire Diaries'teki kökenlerin diziden ayrılmadan önceki son sahnesiyle aynı sahne. The Flash ve Arrow izliyorsan dediğimi anlarsın.

TVD izlemeden de başlayabilirsin fakat karakter analizlerin yerine oturmamış olur. Kimin iyi, kimin kötü olduğunu kavraman güçleşir. Hem de The Originals'taki bazı flashbacklerden (geçmiş anılar) geri kalırsın.

Ben katılmıyorum, direk buna dalabilirsin ben öyle yapmıştım. Bazı yerlerde sıkıntı çekiyorsun ama çoğu yerde sıkıntı yok. Konuları falan başka olunca. Daha sonra TVD de izledim. İzlerim diyorsan önce TVD izle 4ün sonuna kadar, sonra 1 bölüm TO 1 bölüm TVD izle, yok izlemem diyorsan da hava hoş, yardır gitsin.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık