"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > TVD'de Klaus ve Caroline'ın arasında ne oldu?

yeni konu aç TVD'de Klaus ve Caroline'ın arasında ne oldu?

Ya TVD izlemedim ben, en son böyle kavga gibi bir şey olmuş sanırım - Tyler Caroline seni hiç affetmeyecek demişti - ne oldu biri tam olarak anlatabilir mi?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

klaus caroline e new orleans a gelmeden hemen önce onun da kendisiyle birlikte gelmesini telif etti caroline tabiki kabul etmedi ondan sonra aralarında kötü bişey olmadı diye hatırlıyorum zaten son bölümlerde de caroline nin özel çoçuklar için açtığı okula klaus bağış yapmıştı yani klaus hep caroline yi sevdi ama caroline hiç klausa karşıböyle hisler beklemedi

Şimdi şöyle Caroline başından beri Klaus'un ona yaptığı jestlerden olsun davranışlarından olsun ona değer ve sevgi vermesinden aşırı hoşlanıyordu kısaca Klaustan hoşlanıyordu ama Tylerla birlikte olduğu için Klaus'a karşı bir şey yapamadı. Klaus ona bir çok kez onunla gelmesini istedi ama Caroline bazen reddeti bazende cevapsız bıraktı. Caroline ve Tyler'ın arasındaki şeyden bahsedecek olursak affetme olayı yani o zamanla düzeldi ve yine bir arkadaşlık bağı oluştu aralarında. Zaten finalde Caroline okul açtı Klaus ona bağış yaptı. Klaus Caroline'ın lise mezunyetine gelmişti o sırada Tyler'ın Mystic Falls'a gelmesini engellemişti gelirse onu öldürecekti çünkü o mezuniyet sonrasında Caroline'a şu sözleri söylemişti '' O senin ilk aşkın ben senin son aşkın olmayı planlıyorum,ne kadar uzun sürürse sürsün.'' demişti. Ve finaldeki mektubunun sonunda da ne kadar uzun sürerse sürsün diye bitirmişti. Ve arkadan Alaric'in seside Ve bu başka bir hikayenin başlangıcı diye bir voiceover'ı geçmişti

özetlemek gerekirse dizinin yazarları olayı bir şekilde bozmazsa klaus ve caroline endgame

TVD wikiden özetle, uzun uzun anlatmayayım, başlarda Caroline, Tyler ile beraberken Klaus Care'i gördü ve etkilendi, hoşlandı, ilgi duydu ona. İltifatlar, hediyeler, sana dünyayı gezdiririm, sen kasaba kızı değilsin vs. tarzı. Ama her zaman karşılıksızdı hatta Caroline bu ilgiden hiç hoşlanmıyordu. Her etkileşimleri, ona iyi davranışları da hep kendi arkadaşlarına yardım etmek için onu oyalamak adınaydı. Hatta öldüğünde zafer partisi bile düzenlediler. Böyle bir dinamikleri vardı yani, sevgilisinin annesini falan öldürdü. Ama Klaus'un bariz bir ilgisi vardı Caroline'a karşı. Caroline bazen ona yaptıkları için suçlu hissetse de yine bir şey yapıyor yine ondan nefret ediyordu. Ama Klaus ona ilgili olduğu için onun hakkında şeyler öğrenmişti ve onun iyi taraflarını da görmüştü. O da aslında az buçuk etkilendi. Ama hani kesinlikle olmalıyım, aşığım tarzı değil bazı davranışları, ilgisi hoşuna gitmişti. Zaten o zamanlar hep Tyler'a aşıktı. Hani artık onun bazı davranışlardan nefret etmese bile tek istediği şey Tyler'ı tutuyodu o zamanlar onu bırakmasaydı. Ama Klaus işte Tyler senin ilk aşkın ben senin son aşkın olucam falan dedi. Ama mesela ondan ayrıldığında bile Klaus'u hep reddetti sadece eğer kasabayı terk etmeye ve bir daha gelmemeye söz verirse ondan etkilendiğini itiraf etmeyi kabul etti ve aralarında bi yakınlaşma oldu işte..Zaten sonra Klaus bir daha gelmedi The Originals olayları başladı. Aralarında olan bu. Ama bu sırada Caroline tarafında değişeeen çook fazla şey oldu. TVD'de Stefan Salvatore var. Caroline aslında ilk ondan hoşlanmıştı ama onla olmamıştı, sonradan çok yakın arkadaş oldular, sonra baya aşık oldular yani, hatta evlendiler. Ama bu sefer lise aşkı tarzı değil tahmin edersin ki işte her zaman seveceğim adam, son aşkım olarak gösterildi ki zaten sezonlar boyu gelişen bir ilişkiymiş. 2.sezondan beri planlanmış ki 8.sezonda bitti TVD. Her neyse ama evlendikten sonra Stefan tüm kasabayı, dolayısıyla karısını ve arkadaşlarını kurtarmak için kendini feda etti ve öldü (insana dönüşmüştü aslında vampirdi.) Ama ikisi de birbirlerini sonsuza dek seveceklerine söz verdiler ve TVD'nin son bölümünde Caroline, tekrar buluşacaklarını söyledi. The Originals'da da kocasının ölümünden 10 yıl geçse dahi hala onun soyadını taşıyor, onun adına okul açmış ve gelen her fotoğrafta da hala yüzüklerini takıyor. Zaten gelen spoilerler ve röportajlar da Caroline'ın kocasına aşkını ve sadakatini devam ettireceğini söyledi, Klaus ile de derin bir ilişkileri olacakmış, Caroline ona bu sürecinde yardım edicek onu yakından tanıyan biri olarak yanında olacak, o çok iyi karmaşık olan ilişki daha oturmuş, olgun, sağlıklı bir arkadaşlık ilişkisine dönücekmiş. Çünkü ikisi de artık anne-bba (Caroline'ın da ikizleri var) o yüzden birbirlerine destek olacaklar vs. Ama hem Joseph hem Julie romantik anlamda bir şey beklemeyin dedi. Durum bu yani pek özet olmadı ama konu uzun. :) Umarım başlık için gelenlere ve sana da yardımcı olmuştur.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık