"kendini odaya kitleyip, üzüntülü müzikler dinleyip ağlayacak kadar çok birini sevdiniz mi hiç?" -glee

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > tvd'den gelen karakterler?

yeni konu aç tvd'den gelen karakterler?

birçoğumuzun da bildiği gibi julie plec TVD bitince bazı karakterlerin buraya transfer olacağını söylemişti. ilk duyduğumda damon u falan görürüz diye çok heyecanlanmıştım ama artık bu mümkün olmadığına göre pek de istekli değilim :) umarım TVD den caroline falan gelmez çünkü nedense oldum olası caroline a hala ısınamadım siz ne düşünüyosunuz? sjsfdhjş

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

caroline gelicek diye düşünüyorum (gelir inş) çünkü geçen sezon Camille'yi ve tvd'de Stefan'ı öldürerek, buna zemin hazırladılar büyük ihtimal KLAROLİNE görüceğiz :D heyecanla bekliyorum...

inşallah caroline gelicek <3 :))

tvd izlemeyip to'ya başlayanlar caroline'dan nefret ediyor ve ısınamıyor genelde ama waiting for klaroline

Alaric'te gelecek IMDb'de öyle yazıyor :D

Caroline Klaus şipi için çok bekledik bence. Artık olsun lütfen. :D

Stefan ölmesi bu konu ile olabilir damon ve elena hayatlarını insan olarak surdurup öluyorlar TO Olacaklarını sanmıyorum Caroline gelebilir en güçlü ihtimale sahip alaricte ikizleri idare edemeyip caroline ile gebilirler gelirlerse eğer ama 4.sezonda olacagını dusunmuyorum cunkü cekimler bitti ve cekimler sırasında TO setinde olsalardı her türlü bir yerden duyulurdu bir sekilde %100 olmasa dahi bile.

Klaroline'yi beklemekten böbreğim kurudu, umarım gelir ya.

Klaroline olsun ben başka bir şey istemiyorum.

Anlamadığınız birşey var arkadaslar Damon elena felan insan olarakta TO gecebilirler 50 60 yıl yasıyorlar sonucta ölene kadar to'da sadece 5 yıl atlama var idrak edemedi bir çok kişi daha bunu :(

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık