"insanlar hayatın boyunca kim olduğunu söyleyip duracak. yapman gereken onlara ben buyum demek." -once upon a time

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > tvd izlemesek anlar mıyız

yeni konu aç tvd izlemesek anlar mıyız

arkadaşlar aslında ben tvd izledim 4.sezon 6.bölümüne kadar sıkıldıgım için bıraktım şimdi buna başlasam anlar mıyım?

Anlarsın

tabiki anlarsın tvd'de gösterdikleri bölümü tekrar bunun ilk bölümü olarak yayınladılar :) ;)

anlarsın tabii ama karakterleri TVD da tanımak daha iyi olur gibi geliyor

tvd'de 4. sezonu bitir öyle izlemeye başla yoksa neden geldiklerini vs anlamazsın

Vallaha ben ikisininde sonuna kadar izledim yeni sezonlarını bekliyorum sana şöyle diyim tvd ye hiç bakma bile ergen dizisiydi artık gittikçe dahada düştü kalitesi the orginals ı izlesen direk gayet anlarsın hem tvd izleyerekte vakit kaybı yaşamazsın :D

TVD izledikten sonra TO izlemek daha sağlıklı bana göre. Çünkü TO'daki çoğu karakterler TVD bölümlerinde açıkça tanıtıldı. Bu nedenle izlemeni öneririm :)

4.sezonu izlesen yeter ve bence izlemelisin çünkü karakterler orada tanıtılıyor özellikle kol finn falan ve anneleriyle yaşadıkları olaylar falan var bence izle

Tvd dizisi ilk sezonda bir ergen dizisiydi 2.sezon ile birlikte ergen dizisi olmaktan daha cok Vampirizm'i işlemeye başladılar 2.sezon ortalarında kökenlerin varolusları anlatılıyor 3. sezon başında konu klaus a kayıyor daha sonra teker teker rebekah elijah hepsi anlatılıp diger kardeş ve ebe(beyin)ler işleniyor daha sonra zaten kökenleri öldurme girişimleri baslıyor vs vs böyle gidiyor oradanda 4.sezon 20 bölümdü sanırım 1.5 sene önce izledim en son yanlışsa kusura bakma klaus'un new orleans'e gidişi anlatılıyor the originals 1.bölümde ise elijah'nın new orleans'e gidişi anlatılıyor.

bence tvd izle derim to da bazı olayları anlayamayabilirsin tabi bu bnm fikrim

Valla TVD nin ilk iki sezonunu izledikten sonra köken kardeşler için devam ettim. Kökenler diziden çıktıktan sonra sırf caroline karaterine olan sempatim için devam ettim. Klaus la ikisini yakıştıran biri olaraktan. Bence 4. sezonda dahil TVD yi izlemelisin. Hem karekterler açısından hem de caroline ve Klaus un o tatliş hallerini görmelisin. Haa hangisi güzel dersen The Orginals açık ara farkla favorimdir iyi seyirler :)

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık