"hani bir his vardır ya böyle, nasıl söylesem mutlusun ama değilsin gibi.." -how i met your mother

The Originals tartışma forumu

yeni konu aç YARDIM

diziye başlamak istiyorum ama birisi buna tvd nin devamı demiş. tvd yi izlemesem de anlar mıyım

Hayır, tvd nin devamı değil, konu olarak farklılar, bu diziyi anlamak için tvd izlemene gerek yok :)

bence var. çünkü ana karakterleri ilk orada görüyorsun ve tanıyorsun. ana karakterleri bilmeden nasıl izleyeceksin? ama sadece onlar mystic falls dan gidene kadar izleyebilirsin.(klaus ve ailesi gidene kadar)

4. sezonun sonuna kadar izlemen yeterli

The Originals'da gerekli bilgilendirmelerin yapıldığını düşünüyorum. Direkt konu devam etmiyor sonuçta, kimin kim olduğu söyleniyor. Ve tvd'nin ortasından (onlar gelip gidene kadar) izlemek ne kadar mantıklı bilemiyorum, konu akışı sadece onlardan ibaret olmadığı için. Sonuç olarak izlemek zorunda değilsin, anlarsın.

tamam teşekkürler :)

bende şunu ekleyeyim: tvd izleyip the originals'e başlaman seni karakterlere karşı önyargıllı yapıyor -bana göre-

şahsen ben ilk olarak the originals'e başlamıştım. sadece ortak karakterlerin gelişinde kafam karışmıştı zaten sonra da dizide sağ olsunlar karışıklıkları sildiler.

Tvd den daha akıcı ve daha güzel benim fikrimce izle kesin

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık