"ben hariç herkes salak." -homer simpson

The Shannara Chronicles tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Shannara Chronicles > Begendiginiz dizililer ..

yeni konu aç Begendiginiz dizililer ..

O kadar dizi seyrettim bazılarını begendım bazılarını begenemedım . Bana yenı dizi onericekler arkdaslar yorum olarak gecebılırler mı . Bilim kurgun aksıyon gerilim olacak diziler de yardımcı olursanız sevinirim .

Breaking bad / Prison Break / Agent of Shı led

breaking bad ve prison brek izledım ama agent of shı led izlemedım denemekte yarar var tesekkur ederim

person of interest

yorumlara bakdım guzel bir diziye benziyor bakalım listeme aldım , yardımcı oldugun için teşekkürler

Kesinlikle ve kesinlikle Chuck.Chuck'ın yanında Sherlock,Merlin,Stranger Things,Rick and Morty ve WestWorld.Bunları tavsiye ederim ama Chuck'ı kesinlikle ve kesinlikle izlemelisin.

Tarzına göre değişir. Ben daha çok rekabet içinde olunan farklı dizileri severim O yüzden. The Walking Dead en sevdiğim dizidir. Ama telif yemeyen dizilerden sorarsan Chuck'ı ve tabiki Dexter'ı şiddetle tavsiye ederim. Bu dizilerin adını çok duymadıysan eğer nedeni sadece Final yapmış olmaları. İkisi de döneminin en popüler dizilerinden. Efsane diziler.Sherlocku da öneririm takip etmiyormuşsun büyük hata yapıyorsun.

eger bilimkurgu gerilim ariyosan the vampire diaries, merlin, sherlock, american horror story, game of thrones, the originals, stranger things

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık