"her günüm aynı. uyu uyan uyu uyan." -the simpsons

The Strain tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Strain > Dr.Goodweather. Bu isim sadece bana mı komik geliyor?

yeni konu aç Dr.Goodweather. Bu isim sadece bana mı komik geliyor?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Evet arkadaşlar az buçuk ingilizcesi olanlar bile anlamını biliyordur. Goodweather : temizhava, güzel hava gibi bir anlama denk geliyor. Oldukca komik gözüküyor Türkçe düşününce. Merak ettiğim şeylerden biri sadece bana mı komik gözüküyor diğeri de İngilizce isimlere aşina olan arkadaşların giderebileceği bir merak, İngilizce isimlerde böyle rahatlıkla saçma sapan Türkçe çevirisi olan isimler kullanılabiliyor mu?

Yalnız değilsin :D

Futbolcu var Drinkwater diye onu hatırlatıyor bana :D

olayı yanlıs anlamıssınız hepınız:( onun tam adı ephraım goodweather.soyadı goodweather.adı değil.gayet makul bı soyad.bızdekı soyadları da oldukca komık ve alakasız olabılıyor.allahtan adlarımız var.herkes ıcın gecerlı bı durum bu.yanı kısacası hayır,sadece sıze garıp gelıyor @zıroıro @cagancakır @falanca hdklısjfajssa

Fraksiyon bizi aydınlattığın için teşekkürler. Söylemesen ismi sanıyorduk. Ayrıca adamlara garip gelen türkçedeki okunuşları ve türkiyede böyle bir isim olsa ne kadar komik olacağı. Son olarak adamlar zatenn adı goodweather demedi daha yazıları doğru düzgün okuyamıyorsun gelmiş burada adamlara bilmeden bilmişlik taslıyorsun.

ağaçkakan WoodyWood Pecker var aklıma hep o gelir :D

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık