"üzgünüm ama gayet mantıklı konuşuyorum. sadece siz anlayamıyorsunuz." -doctor who

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > 6. sezondan sonra dizide üzücü bir ayrılık..

yeni konu aç 6. sezondan sonra dizide üzücü bir ayrılık..

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Başrollerden Elena Gilbert 6. sezondan sonra diziden ayrılıyormuş gençler. hadi başımız sağolsun.

büyük bir izleyici kitlesi kaybederler.

Tylerda ayrılıyomuş öyle diyolardı

ikiside ölüyor arkadaşlar ama eğer nina ayrılırsa diziden kimse izlemez belki ian için izleyenler olabilir ama bilemem zaten yazarlardan biri örnek vermiş harry potter olarak düşünsek harmony i siz bir harry potter olur demiş ozaman baş karakter stefan mı oluyor?

Ayrılacağını duydum ama öleceğini bilmiyordum.Bende Damon tedaviyi Elena'ya verip hafızasını siler diye düşünüyordum. Umarım bari final için geri gelir.Böyle gitmesi hiç olmadı.

çoğunuz hatta hiçbiriniz belki bana katılmayacak ama elena karakteri o kadar çok sıkmıştıki artık ilk sezonlardaki sürekli ağlama sahneleri ve 2 kardeş arasında oyun oynamacalar felan sonra yine elena üzerinden senin ikizin olayı artık baymıştı eğer diziden ayrılırsa dizi en azından renklenmeye başlar diye düşünüyorum

Damon'a bişey olmasında <3

Yok Elena ölürse izlemem deyip de kimi tehdit ediyorsunuz laleler sanki izleyip izlememeniz adamlara para kazandırıyor

ben de burson99 a katılıyorum açıkçası. Tamam aşk ve aksiyonun bir arada olduğu en başlarda gerçekten ilgi çekici bir diziydi. The orginals a kaynak oldu falan ama. Elena çok sıktı. Hatta ben dizinin final vermesi gerektiğini düşünenlerdenim.

ayrılmasıııınnnn :((

Madem Nina diziden çıkacaktı bence bu sezon bu dizi bitmeliydi. Bundan sonra Elena'sız bir dizi olacağını bilmek üzücü.

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık