"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > 7. Sezon Hakkında Düşünceleriniz Neler?

yeni konu aç 7. Sezon Hakkında Düşünceleriniz Neler?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

En son Kai, Elena'yı Bonnie'ye bağladı. Ve bu dizinin akışını çok olumlu yönde etkiledi. Bana göre Elena diziden çıkınca herşey değişti, ama dizi daha güzel senaryolar çıkarmaya başladı.

7. sezona farklı bir konu bulabildiler, farklı bir bakış açısı kattılar.
Ama benim görüşüme göre bakılırsa şunlar değişti yani böyle olacak:
Nina diziye geri dönecek. Bu nasıl mı olacak?
Bon Bon'un çok uzun bir süre yaşayacağını sanmıyorum, Bon Bon'da ölünce etki kalkacak ve Elena tekrar yaşayacak. Fakat dizideki bu -3 YIL- kısımından bahsetmiyorum. Belki 8. sezona belki de 7x12. böümde. Fakat Bon Bon ölecek bunu biliyoruz.

Damon duygularını kapatacak. Neden?
Elena çok yakın bir zamanda geri dönecek, ama bu yalnızlığa o katlanamıyacak. Ne kadar olsa da Elena hayatını yaşamasını söylese de Damon dayanamıyacak. Bu çok olası bir durum.

Steroline ikilisi olamıyacak.. Çünkü:
Gemini Meclisinin sayesinde Jo'nun bebekleri Caroline'a bir şekilde geçti. Ve artık Alaric'in ikiz bebeklerini taşıyor. Bu yüzden Stef ile birliklte olabileceklerini sanmıyorum.

Peki ya sizin bu konular hakkında görüşleriniz neler? Alalım bakalım.

Şimdi düşünürken kendi kendime dedim de kusura bakmayın. 8 sezonda olma ihtimali yüksek ama dizide -4 yıl- olabilir belki 12. bölümde bunu kastetmeye çaıştım. Yalnış anlamadıysanız benim gibi düşündeyseniz teşekkürler.

Nina'nın diziye geri dönüceği hakkında bir söylenti henüz var olmadı . Bon,Bon, dizide daha ölmeyecek gibi gözüküyor çünkü bir "Bonzo" ikilisini bekliyoruz . Ne kadar ilginç olsa'da ...

Onun Haricinde seninde dediğin gibi steroline ikilisinden herkes ümidi kesmiş bulunmakta fakat , Stefan'ın eskilere dönüş yapabilmesi çok olası bir durum gibi gözüküyor ...

Damon , bence insanlığını kapatması ve nina 'yı tekrar diziye almaları ilginç olurdu . Fakat onu bu sezonda yapıcaklarını düşünmüyorum . O yüzden bu sezon damon bildiğimiz damon olarak kalıcak bu sezonda ...

Stefan-Caroline kesinlikle bitecek,3 yıl sonrasında Caroline'ın nişanlısı vardı ama bu Stef değildi,bunu biliyoruz.

Nina Dobrev'in de diziye dönmeye pek niyeti yok gibi.Yeni film projeleri var,gayet mutlu diziden uzak.

7.sezonun 15.bölümünden sonrada hamilelii sebebiyle Candice Accola diziden ayrılacak.Ve dizie tek kadın baş rol Kat Graham kalıcak,bununda kimseye yeterli geleceğini düşünmüyorum.En çok sevilen 2 kadın oyuncu da çıktıktan sonra pek izleyen olacağını sanmıyorum,o yüzden büyük ihtimalle Stefan-Valerie ikilisi göreceğiz,yada eskilerden tanıdığımız bir kadın başrol yeniden dahil olacak.

Damon insanlığını kapatsa bunun Elena kaynaklı olacağını sanmıyorum.Sonuçta Elena'nın bir gün geleceğini bliyor ve dayanamıyorsa kendini kurutmak daha mantıklı olurdu.Bu daha çok Stefan kaynaklı yada birinin tehdid altında olabilir.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık