"+o kadar sıcak değil mi? bu herif sabah uyandığında beyazdı!" -prison break

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > 7. Sezon Spoilerleri

yeni konu aç 7. Sezon Spoilerleri

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Spoiler yemek istemeyenler bakmasın.

7. Sezon prömiyerinin adı " 22, 190 günün 20. günü, Al Ya da bırak " olacakmış. Ve bu sayım, Damon'ın tek gerçek aşkıyla olacak kavuşmasının güzel kaçınılmazlığına bir geri sayımmış.
Bu sezon Bonnie için sürpriz bir karakterle bir ilişki planlanıyormuş. Aralarında ki şey hiç yokken var olacak izleyiciye mantıklı gelecekmiş.
7. sezon 2. bölüm 15 Ekim'de çıkacakmış.
Kesin olmasa da 7. sezon da Elena flashbackleri görebilirmişiz. Bunun olup olmayacağı belli değilmiş.
Elizabeth Blackmore , Scarlett Byrine ve Teressa Liane 7. sezonda hapis dünyasından kaçan vampir-cadı melezlerinden üç tanesini canlandıracakmış.

İan Somerhalder, Elena'nın diziden çıkmadığını, sadece bir uykuda olduğunu söyledi.

İan Somerhalder, 7. sezonda Damon'ı çok fazla çıplak göreceğimizi söyledi.

Paul Wesley Damon ve Bonnie'nin arasında hiçbir şey olmayacağını söyledi.

İan Somerhalder, Elena'nın yokluğunda Damon'un 1. sezonda aşık olunan seksi, ürkütücü, tehlikeli, eğlenceli ve dengesiz Damon'ın geri geleceğini söyledi.

Elena geri dönene kadar Bonnie Damon'a destek olacakmış. ( Ama sadece arkadaş olarak. )

Candice, hayranların bolca trajediye hazır olmasını söyledi.

Ben sadece alıntı yaptım, lütfen yazdıklarım doğru çıkmazsa bana hakaret etmeyin - ki büyük ihtimalle hepsi doğru olacak. -
Siz bu spoilerler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

elena çıkmadığı için çok sevindim ya cidden

--A

@mylonelinessblack bence de çok iyi oldu çünkü Elena diziden tam olarak çıkmış olsa çoğu kişi izlemeyi bırakır. Gerçi ben Damon aşkım için izlerim :))

--A

@mylonelinessblack bence de çok iyi oldu çünkü Elena diziden tam olarak çıkmış olsa çoğu kişi izlemeyi bırakır. Gerçi ben Damon aşkım için izlerim :))

Nina'nın çıkmadığına acayip sevindim. Youtube'da damon&bonnie diye bi video vardı ben onlar birlikte olucak sanmıştım ama bunu okuyunca rahatladım.Damon bence Elena'yı beklerken kimseyle olmamalı bad boy Damon'a dönmeli.

zaten Damon ve Bonnie arasında bir ilişki olmayacağı çok kez söylenmişti. Ben şahsen yeni sezonun acayip heyecanlı olacağını düşünüyorum.

Damon ve Bonnie bence çok yakışıyo neden birlikte olmayacaklarmış ya saçma Elena diziden tamamen gitti Nina da söylemişti bunu zaten..

bonnie matt ile olabilir.

Wattpad dan takit et kanka :D https://www.wattpad.com/user/Denizmoru

Şahsen ben diziye bir ay önce başladım ve sırf Damon için izliyorum 6. sezona geldim büyük başarı valla bakalım nolacak.

elenayı özledm la bnde gelsn sezon fınalnde fln döner ama nına baska proje bulamadı ztn

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık