"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > Anlamadıgım bazı yerler var yardım arkadaslar

yeni konu aç Anlamadıgım bazı yerler var yardım arkadaslar

1- oncelıkle arkadaslar sunu merak edıyorm katharına oldugunde bonnienın yanına ruhu gıtmıstı ama bonnıe onu obur tarafa gecıremedı ve bı sey onu karanlıgın ıcıne cektı ılk olarak onu cok merak edıyorum.

2- bıde hatırladıgım kadarıyla katharına tedavıyı aldıktan sonra az kalsın yaslılıktan oluyordu ama yaptı bısıler sonucta yaslılıktan olcektı 500 yasında oldugu ıcın ama sılas 2000 yasında oldugu halde tedavıyı aldıgında yaslılıktan olmedı.
ben bunları hayla cozemedım bı acıklarsanız cok mevlut gecer arkadaslar sımdıden tesekkur ederım :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Katherine diğer tarafa geçemedi çünkü saf kötülükten oluşuyordu o yüzden tamamen yok oldu falan filan demişler ilk soru için. İkincisi ise silas tedaviyi almamıştı jeremy'nin kanını içip hayata döndü. Kurutulmuş zincirlenmiş yatıyordu uyanınca elinden tedaviyi falan almışlardı. çok önceden izledim yanlış olmasın ama Tedavi ortalıkta dolaşıyordu yani kim alacak Rebekah mı Elena mı şu mu bu mu diye.

ıste sıkıntı orda o olaydan sonra katharına aldı tedavıyı sılas da katharınanın kanını ıcıp yenıden cadı oldu benımde anlamadıgım yer orası nasıl 2000 yasında oldugu halde hızlıcı yaslanıp olmedı katharına gıbı bu arada 1. sorumun cevabı ıcın tesekkur ederım .)

katharına ölmesi için aşa yukarı 6 ay gecti siles 3 bölüm içinde öldü

Aslında Katherine tedavi olmuştu öyle geçiniyordu sonra silas tedaviyi damarlarından çekti ölmesi gerekiyordu ama ölmedi onun yerine yaşlanmaya başladı. Yani zaman ona yetişiti.

Hatırlarsanız bir bölümde Damon'un bulduğu bir cadı zamanın onun üzerinde ki etkisini büyü ile azaltıyordu. Belki de Silas'da öyle yapmıştır? Aklıma gelen en mantıklı açıklama buydu izlerken.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık