"tek isteğim okulu bitirip beni kimsenin tanımadığı bir yerde yeni bir başlangıç yapmak." -gossip girl

The Vampire Diaries tartışma forumu

yeni konu aç Bonnie&Elena

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

8. sezonun, The Vampire Diaries'ın son sezonu olacağını duydum. Bu sebepten dolayı 8. sezonda Elena diziye yeniden dahil olacaktır.
Son bölümdeyse, Bonnie'nin ölmesi söz konusu! Bana kalırsa Bonnie, 7. sezon finalinde ölecek :(
Haklı mıyım sizce? Bu konu hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istedim.

evet haber yapmışlardı kat grahamın diziden ayrılıcağı Kat aynen bu sözleri söyledi:"8.Sezon benim son sezonum olaca" eğer gercek olup kat 8.sezon gidrse elena geri döner ama o zaman ian da gider cünkü ian somerhalder bi yerde söylemişiti "eğer nina dobrev(elena) diziye geri dönerse diziden ayrilicaiğni açiklamişti ama umarim doğru değildir :(

ya bide kat 8inci sezon son sezonum diyor acaba 9uncu sezonda olacakmı?

@mrkatycat @BOZKURT AşKı
Zaten 8. sezon son sezon olacak. Ian bir panelde söylemişti. Kat Graham'da 8. sezonda olmayacağını söylemişti. Eğer Bonnie ölürse Elena canlanır ki Nina Dobrev dizinin son sezonunda olmak istediğini belirtmişti. Yani büyük ihtimalle dizi 8. sezon final yapacak.Umarım yapar hem tadında bırakmları gerekiyor hem de Candice (caroline) belki The originals'a geçebilir.

8.sezonun son 2 bölümü nina gelecek açıklandı

iyice saçmladılar inş biter

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık