"bir kızın yanında uyumak değil yanında uyanmak güzel bir şeydir." -supernatural

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > damon yeni aşklara yelken açacakmı sizce

yeni konu aç damon yeni aşklara yelken açacakmı sizce

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bonnie nin sanki damon a hisleri var gibi belki de bu ikilinin arasın da bir şeyler olacak 7.sezonda bana öyle geliyor ya damon elenanın üzüntüsünden böyle bir şey yapacak yada gerçekten yıllar sonra diyecekler ve onları beraber göreceğiz bana böyle geldi arkadaşlar

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ben öyle bişey olacağını sanmıyorum. Bi yazıda okumuştum Damon Elenanın döneceği günü saydığını ve onu bekleyecegini açıklamışlar.

Fragmanları hiç görmediniz mi sevgili oluyorlar Damonla Bonnie ama bence Damon Elena için Bonnieyle yakınlaşıyor

bence demon yapmaz

Comic Con da yönetmen julie plec damon'un hiç bi aşka yelken açmayacağı ve Bamon olmıycağı eski damon'un geri gelceği yani eski asi hırçın korkunç gelceğini söyledi. ve dizinin ilk bölümlerinde elenanın ruhunu yansıtcağını söylemişti

lan depresyona girdim 3 gündür elena öldü diye. Damon aşkına sahip çıkan biri stefan gibi değil damon katherina dan sonra 145 yıl onu aradı. Elenayıda bekler çocuk 145 yıl beklemiş 60 koymaz heralde :p

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık