"birinin hayatına öylece girip, onlar için değerli bir hale gelip, sonra da çekip gidemezsin öylece." -the walking dead

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > devam etmeli miyim yoksa bir yerde bırakmalı mıyım

yeni konu aç devam etmeli miyim yoksa bir yerde bırakmalı mıyım

çünkü bunu biran önce bitirmek istiyorum ama çok uzun the originalsa çok güzel diyorlar ona başlayacağım 8 sezonu izlemeli miyim yoksa bırakayım mı

bak bence bunun 3 sezonunu falan izle hatta 2de olur sonra the orginalsa başla çünkü bunu izlersen ilk 2 sezon daha iyi anlarsın the orıgınalsı :D tvd izlerken the originalsı cok ovuyolardı dedım ne kadar güzel olabılır cıdden baya iyi kesınlıkle başla

Ben ilk TO ı bitirdim sonra buna başladım. Kesinlikle TVD dan daha güzel bir dizi. Anlamakta sıkıntı çekmezsin. Ve daha kısa olduğu için daha çabuk bitiyor. Eğer daha başlardaysan bırak TO a geç ama 4. sezona falan geldiysen devam et bundan bitir sonra geçersin.

3.sezondayım @xozlemaydin

bence 4. sezonuda izle to başla

bana sorarsan the originals izlemek istiyorsan ilk ona başla çünkü kısa bir dizi ve ideal bir yerde final yapıyorlar bitirmen uzun sürmez. ''tvd'nin 4. sezonuna gelmeden to'ya başlamak saçmalık zevk almazsın''gibi saçmalıkları da gerçekten takma eğer takıyorsan çünkü the originals'de kökenlerin hayatı baştan anlatılıyor hatta tvd'de anlatınlanlardan daha kapsamlı çünkü dizinin konusu bu. neyse gerçek konuya döncek olursak önerim ilk to'ya başla sonra sonra tvd'ya başla ama tvd son iki sezon cıvıttı 6. sezonda final olmalıydı son iki sezonu izlemesende olur

İlk 5 sezonu izle bence 6.sezonda falan kökenler yok TVD'de hem ondan sonra da sıkmaya başlıyor bazı ölenler falan oluyor o yüzden TVD'Den 5 sezon izle sonra bırak TO'ya başla bence

kesinlikle izle 6.sezonda kökenler yok sıkabilir ama bunu bitir

4.sezonda bırak bence

bence tamamını izlemelisin 5. sezon ve sonrası biraz sıkıyor gibi ama izlemeye devam edersen iyi sarıyor ben 3. kez izleyebilirim bence sen de izle.

lifeforchocolate Orada mesela tyler'a yaptıklarını anlatan bir bölüm geciyor ve bunu TO'da işlemiyorlar tvd den sonra to izlersen cok daha iyi oluyor ben to basladıgı sene tvd izliyordum ilk gunden beri izliyorum to yu ve tvd den gecersen cok daha saglıklı olur.

2.sezon 15.bölümlerde felan cıkmaya baslıyor kökenler 4.sezon 20.bölümdeydi sanırım TO İşleniyor zaten orada bırakabilirsin diziyi 4.sezonun son 2 bölümdede gözukuyor elijah ile rebekah sonrasında 1 2 bölumde klaus geliyor caroline ile olan sahneler için baska bir ortak noktası yok zaten.

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık