"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > Dizilab ÇILDIRIYORUM

yeni konu aç Dizilab ÇILDIRIYORUM

Selamlar öncellikle bu konunun bu ''gay'' diziyle hic bi ilgisi yoktur konu Dizilabin beni kanser eden sacma sapık yönleri bundan 1 ay önce Dizilabdeki su yavaslık arada bi olurdu sımdı anlıyamadıgım bi sekilde cogu zaman oluyor ve cidden kanser edıcı sadece bana olmadıgına eminim olayın komik tarafı sitedeki dizilerde hic bi problem olmaması kasma takılma falan filan ama site acayip derecede yavas anlamadım nedendir. 1 2 aydır suruyor pek bısey söylemedım gelıp gecicidir diye ama ne bu yavaslık hocam bu arada su bi ara olan sitenın çöküp durması falan filan azaldı sanırım ama su yavaslık problema

-Az once konuyu göndermeye calısırken o kadar bekledımkı I'm not a robot iptal oldu xd

Selamlar öncelikle bu konunun insanüstü derecede evrendeki en iyi dizi (!) TVD ile hiçbir alakası yok benim dizilab ile alıp veremediğim yok. (Reklamlarla dizileri ve bizleri boğmuyorlar en azından) (Açık ara Türkiye'de en iyi arayüze sahip dizi izleme sitesi olduğunu düşünüyorum*daha beta sürümünde olmasına rağmen*).

Ek olarak şu konudan bi hayli rahatsızım şu anda güncel olarak yayınlandığından mı bilinmez her dizi için bir teori üretme aşkı tutuştu dizilab kullanıcılarında özellikle "mezar olayı ile Arrow, multiverse ile Flash" hani tamam teorilerini paylaşın da 10 tane farklı forum açmak neden yani.

Dizilerin 1 hafta aralıklar ile yayınlanmadığını bilenler türemiş sitede özelliklede evrendeki en iyi dizi (!) TVD'bundan nasibini alıyor.

Ve dahi saat kaç dizi yüklenmemiş diyenler çevirmenler robot değil onların da yaşamı var okulu var işi var. Diyorsanız bu adamlar işini yapmıyor o zaman yukarıda çevirmenlik başvuruları alınıyor eleştireceğenize siz yapın onlardan daha iyi olduğunuzu kanıtlayın.

* Diziye Başlamalımıyım diye artık başlık açmayın ya harbiden. Kendiniz izleyin şans verin diziye. Sitedeki 10 kişiden hangi birinin dizi zevki biriyle benzerki ya da düşünceleri aynı olabilir. Ha diyorsunuz dizi hakkında bilgi edineyim edinmeyin! Spoiler yersiniz.

Selamlar ne saçmalıyorsun hocam ya öncelikle evrenın en iyi dizisi TVD degildir lütfen bok yiyiniz tabi konumuz bu degıl ben dıyorumkı dizini gec yuklenmeı reklamlar falan ipimde degıl ad blocker kullanıyorum diziler gec yuklenmesı benım ıcın problem degıl 1 gun daha gec izlesem ölmem ben dıyorumkı sitedeki cokme ve sitenın yavaslaması konu bu bana görede en iyi Türk dizi izleme sitesidir. Senin yazdıgın hiç bisey benım postumun cevapı degil.

Selamlar öncelikle evrenin en iyi dizisi TVD'dir (!) bunu öncelikle bilmen lazım. Diziye evrenin en iyisi dedikten sonra baktımda vampirli mampirli birşey kesin en iyi dizidir(!).
Ayrıca da senin sorunun muhattabı ben değilim zaten yöneticiler.
Ben öylesine yazdım.

* B*k yemem.

amk gay dediğin dizinin ımdsıne bir bak önce ve sorun sende dizilab bnede bir iki aydır baya hızlı ayrıca cidden sevmiuosan saygı duymak zorundasın bi sg cidden.

aynen yavaslıktan bende acayip derecede bıkkınım site çok güzel ama bazen o kadar yavas ki deliriyorum pc nin basında.

@thefirstcoffe önce bi yazı yazmayı öğren amk

@ulaşçelik çok güldürdün beni Allah da seni güldürsün.
Ayrıca bende yönetici değilim öylesine yazdım.
Ha bu arada nasıl oluyordu " en iyi dizi bu adamım (!) yo yoo kapa çeneni lanet olası pislik (!) " öğreneceğim çok şey var senden ;).
Şu ünlemlerin en etkili (!) yerini bir türlü bulamıyorum.

Bir ortak noktamız var
*Bende bok yemem.

(!) Ünlemlerin kullanılışı için google'dan ünlemlerin kullanılış yerini araştırabilirsin.
Çoğunlukla kinaye ve gönderme yapıldığında kullanılıyor.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık