"şeytan ayrıntıda gizlidir." -hannibal

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > dizinin mantığında hata

yeni konu aç dizinin mantığında hata

Arkadaşlar şöyle ki dizide insanların çabuk iyileşmesi için vampir kanı veriliyor ve kan dolaşımında vampir kanı olduğu için vampirler gibi hemen iyileşebiliyor fakat vampirlerde insan kanından besleniyor yani onların dolaşımında da insan kanı olması gerekmiyor mu bu dizide yakaladığım büyük mantık hatası

kardeş sen inekten beslenince inek kanı mı oluyor vücudunda bi de böyle düşün ?
tamam ineğin kanını içmiyorsun ama içtiğin kan senin midene gider yani alakasız ikisi.

oinone adamların vampir olması değide bu kan olayına mı mantık hatası diosun :D

Ben mantıksız birşey bulamadım doğrusu :D

inek kanı içecek ne yaşayabilirim ineğin vücudunda ürettiği sütü içmek onun kanını içmek değildir zaten bu mantığı ben kurmuyorum insanlarda vampirlerin kanını içtiğinde direk mideye gitmesi gerekiyor o zaman ama bu kan onların dolaşım sistemine girerek onları iyileştiriyor fakat aynı şey vampirler nsanlardan beslenince neden olmuyor bu mantıksız ayrıca aldığın besinler mideden sonra kana karışır şöyle ki aldığın besinlerin faydasını da böyle görebilirsin yeterince biyolojik bunlar
DamonIsLove adamların vampir olmasında mantık hatasını nasıl bulabilirsin dizinin konusu bu zaten eğer dizinin konusu mantıksızsa neden izliyorsun diye sorarım

oinoone vampirler insan kanı içiyor olabilir ayrıca sadece insan kanı değil hayvan kanı vs. de içiyorlar neyse.. vampirlerin dolaşım sistemi insanlara göre farklı işliyor ayrıca vücutlarında ne kanı olduğu da önemli değil zaten ne içerlerse içsinler onların sisteminde bi şekilde iyileştirme özelliği kazanır

Teşekkürler

Sonuçta insan vücüdu nasıl kan üretiyorsa o da süt üretiyor bunda mantık hatası olduğunu düşünmüyorum.Bizde sütle besleniyoruz sağlıklı ama inek anne sütü içse ona bir zararı dokunmaz ama onun sütü bize faydalı

ne saçma sapan konular ya yok kandan inek sütüne falan :D
oinoone ,mantık hatası yok yani vücutlarında insan kanı olmuş olsa ne olucak içiyorlar mideye gidiyor sindiriyor ve evet kana karışıyor ama bunun ne zararı olabilir diyerek lafı bitirmiyorum burada zaten doğaüstü varlıktan + bilim kurgudan bahsediyoruz (KURGU) o yüzden bence çok fazla kafanı yorma böyle şeylere ))

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık