"birini seviyorsan onu asla incitmemelisin. asla." -american horror story

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > Dizinin sıkmaya başlaması...

yeni konu aç Dizinin sıkmaya başlaması...

Tvd bence en güzel dizilerden biri ama sonlara doğru sıkıcı olmaya başladı. Bunun nedeni dizi de 4-5. sezonlarda büyük olayların olması. Ben 6.sezonda daha değişik şeyler bekliyordum. Supernatural izleyenler bilir cehennemin kapılarının açılması , Lilith vb olaylar bekliyordum. 5-6. sezon daha çok dram dolu. Bunun yerine köken vampirler tekrar ortaya çıkabilirdi daha değişik olaylar olurdu. 7.sezonu sabırsızlıkla bekliyorum...

4'ün sonuna yaklaştım böyle diyince hevesim kaçtı :/

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Hevesin kaçmasın gerçekten en iyi dizilerden biri ama benim düşüncem sonların biraz sıkıcı olması yani 4-5. sezonda o kadar olay oldu ki 5 ve 6 da daha küçük şeyler oldu sen izlemeye devam et sana farklı gelebilir

valla her türlü güzel bnc :DD

Elena geri dönücek mi bilgisi olan var mı ?

Ben söyle düşündüm bir sürü büyük olay oldu nina nın ayrılığı sanki kolay oldu gibi geldi yani büyük bir olayla nina nın ayrılmasını birlestirebilirlerdi

ya ben diziye yeni başladım bazıları sıktı falan diyor izleyen arkadaşlarım sıkmadığını dalan söylüyor
daha ilk sezonda olduğumdan bir şey diyemem spn nin lafını duyup atladım
yani bir hunter olarak olayların karmaşıklığına ve fazlalığına falan alışığım bence olabildiğince karışık ve sır dolu olaylar olmalı

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık