"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > diziye başlasam mı?

yeni konu aç diziye başlasam mı?

teen wolf gibi güzelmi?

Valla ben bayılarak izliyorum ilk başladığım dizim vampir günlükleriydi harika sadece 6.sezonda biraz sıkılırsın ama gerisi süper şiddetle başlamanı tavsiye ederim

teen wolf gibi harika bir diziden gelen bir kişi olarak söylüyorum kesinlikle başlayın. ilk sezon belki biraz sıkıcı olabilir ama daha sonraları teen wolf tan bile daha güzel olduğunu anlayacaksınız şiddetle tavsiye ediyorum

Teen Wolf'tan güzel olmasa da 3. sezonda "The Original Family"nin gelmesiyle zirve yapıyor, harika bölümleri var.

sorman bile hata zaman kaybetme başla

Beni belli bir yerden sonra baymıştı bu klaus geldikten 3-5 bölüm sonra falan ama ilk sezonları iyi.

Teen Wolf hayranıysan söyleyim dizide kurtadamları ezmişler

teen wolf hayranı olarak şiddetle tavsiye ediyorum,hatta daha da etkileyici diyebilirim.

bir teen wolf hayranıyımdır. teen wolf kadar olmasa da gercekten cook güzel. tavsiye ederim. ben sadece ilk 3 bölümde falan biraz sıkılmıştım ama sonrası gercekten cok sürükleyici.

bir wolfian olarak söylüyorum bence teen wolf tvd nin yanında biraz basit kalıyor kesinlikle izlemelisin

teen wolftan kat ve kat daha güzel kesinlikle başlamalısın

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık