"hiç iyi niyetli olup da hata üstüne hata yapmışsın gibi hissettiğin oldu mu?" -teen wolf

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > diziyi izlerken gözü dolmayan var mı

yeni konu aç diziyi izlerken gözü dolmayan var mı

diziyi izlerken gözü dolmayan ya da ağlamayan var mıdır acaba çok merak ediyorum ve sizce en duygusal sahne neydi

tabikide enzonun ölüm sahnesi :(

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

her sezon finali ve başrol ölümleri özellikle şu elini tutup uykusuna giriyolarya oralar baya kötü üzüyor bide vazgeçilmezim elenanın stefana its over dediği yerde stefanla azcık ağlamıştım

@DiziDeLisi23 KARDEŞİM GERİZEKALI MISIN SPOİLER BUTONUNA BASSANA

@DiziDelisi23 ALLAHIN CEZASI BÖLÜMLER BİRİKSİN İZLEMİYİM DİYODUM SPOİLER YEDİM AMK MALMISIN NESİN

@DiziDeLisi23 başlığı açan ellerime nalet olsun spoiler butonu ne işe yarıyor sence

Hi!

Ciddimisin ? 1 Samimi değil 2 uyduruk 3 baydi 4 klasikleşti 5 aynı şeyleri tekrar ediyor 6 diziyi bitirmeleri şuana kadar yaptıkları tek iyi şey.

@Hi! son bikaç sezonda bende pek ağlamadım ama önceden elena hakkını vererek ağlıyodu

@DiziDeLisi23 Allah senin cezanı versin spoinin anasını yedirttin bize

Hi!

@beholdtheking Hocam hiç sevmem elenayi ama tvd`yide tvd yapan elenanın gerçekten samimi,gerçekçi olmasıydı ve duygularını izleyici kitlesine yansıtabilmesiydi şuanda son sezon gayet kıytırık geçiyor , yönetmen kesinlikle bitsede kurtulsak kafasında the originals beklicez artık.

@Hi! aynen öyle tvd'nin bitmesi bencede çok doğru izliyorsamda kaç yılın hatrına yani ama the originals daha yeni yeni başlıyor sayılır ve bir kız için bilmemkaç sezon kavga etmiyceklerini bildiğimden içim rahat

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık