"sanki birileri deneyler yapıyor ve bütün dünya onların laboratuvarı." -fringe

The Vampire Diaries tartışma forumu

yeni konu aç E L E N A

SPOİLER İÇERİR.

diziyi baştan 7.sezona kadar takip etmiş izleyeciler cevaplasa daha yeri olur.
Elenanın gidişi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sizce dönmeli mi?
dönmeliyse neden ?
dönmemeliyse neden?

ben bir çok konu başlıklarında elenanın gitmesinden mutlu olanların gitmesini sevmeyenlerden fazla olduğunu gördüm,genel olarak izleyicilerin yorumları ,elenanın mızmız,ve diziyi yavaşlattığı düşüncesinde olduğunu gördüm.Fakat ben aksini düşünüyorum .
sonuç olarak dizi elenayı konu alıyor genel olarak baktığımızda.ve bence delena çok yakışıyordu aşkları güzeldi yani bence dizide yer alması gereken bir karakter.

Fikirlerinizi bekliyorum

Nina Dobrev benim idolüm tabikide dönmesini isterim

Elena gilbert karakteri olarak ise gene evet tabii ki çünkü dizi zaten onun üzerinden gidiyor gene nina nın gitmesi dizideki işleri değiştirmedi

Dönmesin tabikide hem ne demişler "HAYAT KÖTÜ KOLLA GÖTÜ"

ahahhaa güzel yazmışsın da damon un en kötü yanlarının elenayla ortaya çıkıp elenayla kaybolduğunu unutmayalım.. tabikide geri gelmeli nina çünkü dizinin asıl konusu oydu.. bide jeremy i isterdim malum 5liler geldi.. şekil yapması lazımdı.. şöyle tümm eski karakterlerin dolustugu bir bölüm yapsalar da tadından yenmesee ..

Bazıları elena gidince dizi normale esas konusuna döndü diyolar dizinin ortasında elena stefan ve damon vardı zaten esas konu bunlardı bu sezonlar kötü değil yine severek izliyorum ama eminim nina gelse çok daha güzel olurdu. Delena görmek en büyük dileğim inş olur amin jnfkjfd :dd

Elena bence dönmeli dizi yine izleniyor ama delena şart <3

Dönmemeli
7 sezon resmen onu korumakla geçti ve şimdi iki dizi arasındaki geçiş de biraz çıldırmak katletmek istiyoruz
vampirken bile korumak ayrı zordu hadi insanken yaralanınca kan veriyordunda şimdi uyuyor yaralanınca iyileştiremiyorsun falan aman hiç dönmesin bi süre kalsın ama 2 3 sezon sonra dönerse iyi olabilir erkenden dönmesin de

elena sız dizi tuzlu nutella sanki. dönmeli. delena 4ever

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık