"ben hariç herkes salak." -homer simpson

The Vampire Diaries tartışma forumu

yeni konu aç elena damon

ya arkadaslar artık elena ne zaman damona evet dıyor kacıncı sezoda su anda 4 . sezona yenı gectım

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Damon Salvatore, The Vampire Diaries'de Ian Somerhalder'in canlandırdığı bir karakterdir. Genellikle istediğini elde edebilen ve kadınları yakından etkileyebilen vampir karakteriyle sahne almaktadır. Çoğunlukla kötü çocuğu oynayan Damon Salvatore serinin sonlarına doğru daha duygusal daha tutkulu ve daha düşünceli taraflarını da göstermeye başlamıştır ve sonradan Elena onu seçmiştir. Bonnie Bennett ile bir hapis dünyasında hapsolmuştur daha sonra da normal dünyaya geri dönmüştür.Damon, Elena'nın uykuya dalmasına çok üzülmüştür.Çünkü tek ve gerçek aşkını kaybetmiştir.
tek umudum bu acıklama

bir kaç bolum sonra damona bi şeyler hissetmeye başlayacaktir ama sezon sonunda itiraf edecektir aşkını demona!

tesekkurler :)

EVET BAŞINDAN BERİ HİSSEDİYOR BENCE ZATEN O SEZONUN SONUNA DOĞRU STEFAN A BİRŞEY HİSSETMİYO DAMON AŞKTIR BE KARİZMA ADAM ÇOKTA SEKSİ .D

Elenadan nefret etmemin sebeplerinden biri de buydu Stefan acı çekerken aklından Damon geçiyordu.Damonla aşkları daha güzel ama Stef bunu hak etmiyordu sürtük Elena :D

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık