“kirpileri seviyorum. tanrının güçlü bir espri anlayışı olduğunu gösteriyorlar." -fringe

The Vampire Diaries tartışma forumu

yeni konu aç Final

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

şimdi ben olayı anlamadım ölülerle diriler bir arada yaşıyorsa neden elana damon un elini tutarken damon yok oldu ve neden caralone annesini görmedi bir arada yaşamıyolarsa damon stefana nasıl sarıldı ve elena ailesini nasıl gördü biri anlatsın aq

Damon intihar etmiş olabilir sonda

niye intahar etsin aq elenaya kavuştu

ölüler ve diriler bi arada yaşamıyor ölen kişiler öteki taraf dedikleri yerde ve hla yasamaya devam eden kişileri görebiliyorlar. en son damon kardesının yanına gittiğinde ise bi sondu elenanın ailesine gitmesi de sonlarının yanı kendı ölümlerinden sonraki hayatlarının huzura erdiğini göstermekte.

aklımda deli sorular

FİNAL YAPTI İNANNAMIYOĞĞĞĞRUMMM

buse şimdi oturdu kafama aq

dast2teröristfoşik

Damon ile Elena insan olarak birlikte yaşlanıp öldüler. Öbür dünyaya gittiklerinde, Damon huzuru Stefan'a, Elena da huzuru ailesinin ölen fertlerine kavuşarak buldu. Caroline ise vampir ve hala hayatta. Caroline'ın annesi Liz, Caroline'ı Bonnie Katherine'i yok edebildiğinde ziyaret etti. Tabi ki Caroline bunu göremedi ama bir değişik hissetti o sırada.

Arkadaşlar filmin sonunda elena ve damon öldüler ve öldükten sonra kavuştular sevdikleri insanlara elenanın ailesi ölmüştü ve elena ölünce onların yanına gitti. Stefan da ölmüştü damon ölünce stefanın yanına gitti.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık