"geçmişiniz, geleceğinizin önsözü müdür?" -dexter

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > final bölümü hakkında

yeni konu aç final bölümü hakkında

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

stefan sekiz sezon boyunca sevdiğim tek karakter ve hakettiğini düşünmüyorum. böyle bi final o kadar tahmin edilebilirdi ki, şaşırdım. kötü sonla biteceğini düşünüyodum -benim için kötü sonla bitmiş olması...-
beklentinin altında bi son bölümdü. kai'yi gösterselerdi bari diyorum ne diyim..

2 saat olacaktı hani ?

aynen bende öyle duymuştum ama değildi 43 dakikaydı

burda sadece final bölümü var bi de özel bölüm yayınamışlar ama o internette yok

özel bölüm diziden bağımsız mı

The cw dede yok özel bölüm Bulan atabilirmi.

Altyazı olmasada olur.

özel bölümm??

guys final bölümü iki saatmiş evet ama ilk bi saat oyunucların görüntüleri varmış sezonlar karakterler hakkında bi saate yakın da asıl bölümmüş sanırım biz de başı yok

http://flixreel.club/episodes/the-vampire-diaries-season-8-specials-forever-yours/?player=option-1 bu özel bölüm

Kesinlikle katılıyorum Stefan 8 sezon boyunca sevdiğim tek karkterdi onla ağlayıp onla güldüm adamı öldürdüler..beklediğimin altında bi final oldu

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Stefan'ın huzura kavuşması için ölmesi gerektiği belliydi. Bunu gerçekten istiyord çünkü Stefan fedakarlık yaparak ve yaptığı yanlışları düzeltmek adına bedel ödeyerek tatmin olabilen birisi. Eğer Stefan kendisini feda etmeseydi, bu karakter dışı bir davranış olacaktı. Bir kahraman olarak herkesi kurtararak veda etti.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık