"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.

The Vampire Diaries tartışma forumu

yeni konu aç FİNALL

Sizce tvd final olmalı mı ve final nasıl olacak bence final bölümlerinde bunlar bi şey bulacak bon bon u da elenayı da kurtacak yani son iki üç bölüm nina dobrev oynuyacak hatta belki damonla evlenirler ya da herkes ölür ama bence nina son bölümlerde gelmeli ve hakettiği gibi güzel bir final olmalı

bence final olmalı tadında bıraksalar iyi olur final işte bonnie ölür nina elena gelir mutlu son :/ ama merlin gibi saçma bi final yaparlarsa yazık olur

Açıkçası dizinin 2 yıldır en sıkı takipçilerindenim fakat karakter rotasından saptı, konu saçmaladı üstelik 7.sezonda dizinin kalbi olan oyuncu dahi yok. Son 4 bölümdür diziyi izlemiyorum ve finale kadarda izlemeyi düşünmüyorum. Julie işleri berbat etti, dizinin 8.sezonda hakettiği finale kavuşmasını istiyorum.

diziyi 4 yıldır izliyorum ve son sezonu izlemedim başlarda sıkı bir takipçisiydim ama gitgide dizinin o eski heyecanının kalmadığını hissediyorsunuz son sezonlarda (izlediğim yere kadar) o kadar saçma sapan olaylar oluyor ki izlemeye devam edemedim bence sağlam bir finalle bitirmeli final yaptığında kaldığım yerden devam edip izliycem

inşallah mutlu sonla biterde final kalbi kırık bir şekilde kalmaz izleyiciler :D kötü bir final olursa 1 -2 ay etkisinde kalırım ya inş mutlu sonla biter bonnie jeremy elena damon caroline stefan herkes toplanır tekrardan

son sezonların o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum kabul ilk sezonlar gibi değil ama yine de son sezonların da hakkını yememek lazım

Final olur mu bilmiyorum ama bence Ian The Originals'a geçeçek Klausla kanka olacaklar yani bu benim isteğim tabiki bilemem Ama evet bence de final yapmalı Delena geri dönsün

bencede final yapmalı zaten the originalsı izledikten sonra tvd hiçbir zevk vermiyor

Ortak bölümler olacakmıs yeni sezonda TO İle ortak bir dusman olacak bonnie nina tarzı birşey degil ORTAK BİR DUSMANLARI OLUCAK GİBİ BENCE.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık